Запровадження громадського бюджету

Дата: 13.04.2023 16:51

13 квітня 2023 року засідала робоча група з питань громадського бюджету (бюджету участі) Устинівської селищної територіальної громади під керівництвом селищного голови Ігоря Пенькова.

Ігор Олександрович звернув увагу присутніх на важливості запровадження та реалізації громадського бюджету в Устинівській  громаді, адже це, у першу чергу, прямий діалог з жителями громади у питаннях розвитку інфраструктури. Заступник селищного голови Н.М. Сівова та начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Устинівської селищної ради Л.І.Горбенко довели до відома присутніх проект Положення про громадський бюджет Устинівської селищної територіальної громади.

Члени робочої групи опрацювали усі етапи запровадження та реалізації громадського бюджету та прийняли рішення щодо подачі проекту Положення на чергову сесію депутатському корпусу на затвердження.