Кіровоградська область, Кропивницький район

ІІ етап Кубку області із спортивного орієнтування

Дата: 25.04.2023 06:54
Кількість переглядів: 85

На території Пантаївської територіальної громади Кропивницького району 23 квітня 2023 року було проведено ІІ етап кубку області зі спортивного орієнтування. Вихованці туристичного гуртка "Мандрівник" КЗ Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості Устинівської селищної ради взяли активну участь в даному заході. Перед початком змагань було нагороджено переможців попереднього етапу. Салтан Олександра отримала свою нагороду за зайняте перше місце в категорії Ж-10. Незважаючи на те, що цього разу дистанція була складніша, учні показали достойні результати вдало пройшовши маршрут. Троє вихованців зайняли призові місця: Салтан Олександра - 1-е місце в категорії Ж-10, Мулява Анна - 2-е місце в категорії Ж-12, Карпухіна Ольга - 3-е місце в категорії Ж-16. Нагородження переможців відбудеться на наступному етапі чемпіонату.