Благоустрій громади

Дата: 08.05.2023 17:28

Про чистоту та красу наших сіл щодня турбуються старости старостинських округів, залучаючи мешканців сіл до проведення заходів з благоустрою. Тож, не є винятком і минулий тиждень, протягом якого проводились  заходи з благоустрою. А це проведення косметичних ремонтів пам’ятників та обелісків, обкошування територій парків, дитячих майданчиків, шкіл, будинків культури, узбіч доріг, кладовищ, висаджування квітів на клумбах, фарбувались дитячі майданчики та зупинки громадського транспорту. Працівники селищної ради та її структурних підрозділів продовжують проводити роботи в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» та 5 травня упорядковували центральну алею та прилеглі території біля адмінприміщень. Працівники КП «Комунальник» Устинівської селищної ради проводять обкошування територій парків, дитячого майданчику.

Висловлюємо щиру вдячність небайдужим мешканцям громади, які долучаються  до проведення даних заходів, знаходячи вільний час для такої важливої справи та докладають максимум зусиль для поліпшення  благоустрою наших сіл  та селища.