Обласний етап конкурсу «Космічні фантазії»

Дата: 11.05.2023 11:07

У квітні 2023 року був проведений обласний етап Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» «Космічні фантазії», присвячений 105-ій річниці від Дня народження В.О.Сухомлинського.Фото без опису

На розгляд журі конкурсу подано близько 480 робіт, авторами яких стали члени 36 осередків Кіровоградської регіональної організації УМАКО «Сузір’я», учні та вихованці гуртків закладів загальної середньої і позашкільної освіти області.

На підставі рішення журі обласного етапу конкурсу нагороджено Дипломами департаменту освіти і науки Кіровоградської військової адміністрації переможців та призерів конкурсу:

Молодша вікова категорія

Номінація «Література та журналістика»

Диплом І ступеня

Меньшакова Аріна – вихованка гуртка «Паросток» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Седнівського ліцею Устинівської селищної ради, за роботу «Мандрівка Сонячною системою» (Керівник гуртка – Меньшакова А.П.).

Номінація «Образотворче мистецтво»

Диплом ІІІ ступеня

Мулява Анна - вихованка гуртка « Акварелька» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, за роботу «Космічні пустощі» (Керівник гуртка – Кудінова Д.В.).

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Диплом ІІ ступеня

Яременко Єлизавета - вихованка гуртка « Акварелька» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, за роботу «Космічний котик» (Керівник гуртка – Кудінова Д.В.);

Диплом ІІІ ступеня

Шелевер Ангеліна - вихованка гуртка «Майстерня цікавих справ» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, за роботу «Космічна підвіска» (Керівник гуртка – Кіріченко З.А.).

Старша вікова категорія

Номінація  «Комп’ютерна графіка»

Диплом І ступеня

Овчаренко Марія – вихованка гуртка «Паросток» Седнівського ліцею Устинівської селищної ради, за роботу «Захисниця» (Керівник гуртка – Меньшакова А.П.).

Вітаємо переможців та їх керівників! Бажаємо не спинятися на досягнутому, далі продовжувати підкорювати нові вершини!