Моя вишиванка

Дата: 19.05.2023 15:23

Вишиванка – це не просто одяг – це оберіг, що об’єднує тих, хто серцем і  душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої країни та далеко за її межами.

18 травня у комунальному закладі «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради проведено виховний захід «Моя вишиванка» під час якого вихованці декламували вірші, показали свої знання про вишиванку у вікторині "Правда чи фейк", проявили свій креатив у майстер-класі "Янгол у вишиванці", переглянули виставку вишитих виробів.

Діти отримали нові знання про наш традиційний одяг, позитивні емоції та гарний настрій. Адже всі ми – одна велика родина, яка любить і шанує народні традиції!