Зробимо нашу громаду квітучою разом!
Дата: 03.06.2026 11:17
Кількість переглядів: 28
Шановні мешканці громади!
Наша громада — це наш спільний дім. Щоб зробити його ще затишнішим та зеленішим заплановано облаштування додаткових клумб на території сіл та селища.
Звертаємося до тих, хто має надлишки цибулин тюльпанів або інших багаторічних квітів на своїх присадибних ділянках: якщо є можливість - поділіться ними з громадою.
Ваша щедрість допоможе створити красу, яка радуватиме мешканців сіл та селища.
Місце збору: адмінбудівля селищної ради та старостати.
« повернутися до розділу «ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЖКГ»