Сектор з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Допомога ЗСУ

13 березня 2023 року Устинівською громадою спільно з волонтерською організацією «Димитрівське джерело» передано в користування військовій частині  автобус марки IVEKO PEGASO для виконання бойових завдань.

16:52:09 13.03.2023

Кіно як ресурс

Події сьогодення неабияк виснажують багатьох із нас. У своїй практиці психологи дуже часто зіштовхуються із ситуаціями, коли люди буквально не знають, де брати сили, щоб рухатися далі.

14:56:07 13.03.2023

Засідання комісії ТЕБ та НС

02 березня 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сусідка Г.А. відбулось засідання комісії ТЕБ та НС Устинівської селищної ради. В порядку денному розглядались питання:

15:58:07 03.03.2023

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні на державному рівні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

09:51:46 20.02.2023

Увага! На Кіровоградщині погіршення погодних умов

За повідомленням обласного центру з гідрометеорології, вночі 14 лютого по місту Кропивницький та місцями по Кіровоградській області на дорогах збережеться ожеледиця. Вдень по місту та області очікуються пориви вітру 15-20 м/с.

15:52:27 13.02.2023

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ

У чому головна різниця між Україною та росією? В нас триває війна за свободу та існування. Тому в нас так багато добровольців, людей, які воліють повернутись до нормального мирного життя, хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від загарбників, захистити свої родини і, зрештою, прагнуть помсти за вбитих загарбниками рідних та близьких людей.

11:38:11 06.02.2023

ДО ВІДОМА ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ!

У законодавстві не вказано, що повістка має бути заповнена у приміщенні військкомату. Через таку законодавчу колізію маємо суперечності. Повістка виписується на підставі розпоряджень територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підписується його керівником. Тобто, це робиться завчасно. Вручення повісток проводиться через відповідні органи місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від підпорядкування і форми власності. Окрім того, повістки громадянам можуть також вручатися безпосередньо посадовими особами територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

08:33:29 24.01.2023

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Перелік категорій громадян, які мають право на відстрочку, чітко визначений законодавством. Хто може її отримати – прописано у статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Зокрема, йдеться про людей з інвалідністю, багатодітних батьків, тощо. Щоб скористатися нею, потрібно за допомогою документів довести, що ви маєте на це право.

08:32:52 24.01.2023

Обережно: тонкий лід

Кожен має знати, що лід навіть і в міцні морозі може нести загрозу життю!

12:59:34 10.01.2023