ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Підведення підсумків конкурсу Громадського бюджету

З 13 по 26 жовтня 2023 року в Устинівській селищній територіальній громаді відбувалось голосування за проєкти в рамках Громадського бюджету. Кожен бажаючий міг підтримати проєкт, який йому сподобався, надіславши бланк голосування на електронну адресу, або проголосувавши особисто у приміщенні Устинівської селищної ради. У голосуванні взяли участь 427 жителів нашої громади.

11:39:03 01.11.2023

Оголошення про початок голосування за проєкти в рамках Громадського бюджету

Шановні мешканці громади! Устинівська селищна рада оголошує про початок етапу голосування за проєкти в рамках Громадського бюджету, який буде відбуватись з 13.10.2023 по 26.10.2023. Проголосувати за проєкти можна двома способами:

14:03:35 12.10.2023

Оголошення про конкурсний відбір проєктів в рамках Громадського бюджету

З 21 серпня 2023 року Устинівська селищна рада оголошує про початок конкурсу проєктів в рамках Громадського бюджету. Щоб стати учасником конкурсу достатньо підготувати проєкт, заповнити заявку та зібрати не менше 20 підписів від мешканців громади, які готові підтримати проєкт на відкритому голосуванні. Подавати проєкти та голосувати за них можуть громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які мають дозвіл на постійне проживання на території України, яким на момент подання проєктів або голосування виповнилося 18 років, що зареєстровані на території Устинівської селищної територіальної громади.

16:46:56 17.08.2023

Засідала робоча група з громадського бюджету

16 серпня 2023 року засідала робоча група з питань громадського бюджету (бюджету участі) Устинівської селищної територіальної громади під керівництвом селищного голови Ігоря Пенькова.

16:01:56 17.08.2023

Рішення сесії №2199 «Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Устинівської селищної ради» ПОЛОЖЕННЯ про громадський бюджет (бюджет участі) Устинівської селищної ради

16:10:12 19.04.2023

Запровадження громадського бюджету

13 квітня 2023 року засідала робоча група з питань громадського бюджету (бюджету участі) Устинівської селищної територіальної громади під керівництвом селищного голови Ігоря Пенькова.

16:51:46 13.04.2023

Повідомлення про запровадження громадського бюджету (бюджету участі) та формування робочої групи (комісії) з питань бюджету участі Устинівської селищної територіальної громади

У сучасному громадянському суспільстві зросла соціальна активність людей та з’явились активісти, які мають бажання долучатись до вирішення проблем суспільства. У жителів виникають ідеї, як покращити благоустрій територій Громади, провести соціальні, культурно-мистецькі, спортивні заходи тощо.

16:32:50 05.01.2022