Відділ земельних відносин та агропромислового розвитку

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,розташованих в межах населеного пункту смт Устинівка Кропивницького району Кіровоградської області

Устинівська селищна рада інформує, що рішенням сесії восьмого скликання Устинівської селищної ради від 19 жовтня 2022 року№ 2005 затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих в межах населеного пункту смт Устинівка Кропивницького району Кіровоградської області, яка набрала  чинності з 01 січня 2024 року.

15:21:46 04.07.2024

Карантинний шкідник в Україні

У 2023 році в Україні вперше були виявлені вогнища небезпечного карантинного шкідника – жовто-бурого мармурового клопа. Запроваджено карантинні режими в Запорізькій та Дніпропетровській областях на територіях, де виявили шкідника. Зважаючи на територіальну близькість, ймовірні шляхи проникнення та сприятливі біокліматичні умови ризики поширення жовто-бурого мармурового клопа на територію нашої області дуже великі.       Жовто-бурий мармуровий клоп (HALYOMORPHA HALYS STAL) - широкий поліфаг, який завдає шкоди більш ніж 100 видів рослин. Пошкоджує: плодові, ягідні, горіхоплідні, лісові, декоративні (дерева/чагарники листяних порід) насадження та різноманітні сільськогосподарські культури. Має азійське походження. Нині поширений в багатьох штатах Америки та Європі. За зовнішнім виглядом дорослі особини дуже схожі на місцевих клопів. Найважливішою відмінністю цього шкідника від інших клопів є колір антен: четвертий членик - чорний з білою основою і вершиною, п’ятий - чорний з білою основою. Як і всі клопи, має залози, що виробляють специфічну захисну речовину з неприємним запахом.

10:58:48 19.06.2024

Відділ земельних відносин та агропромислового розвитку повідомляє

Доводимо до відома пасічників, що згідно повідомлення СФГ «Роксолана» буде проводитися обробіток посівів соняшнику на території смт Устинівка та с. Сонцево з 06.06.2024року по 11.06.2024 року (наземним методом) гербіцидом - «Геліантекс» (діюча речовина – галіуксіфен-метил) Час проведення обробітку: з 20.00 години до 05.00 години.

14:04:51 04.06.2024

Оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення

03.06.2024 року Устинівською селищною радою заплановано провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Запропоновано придбати право оренди на 1 земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 10,4815 га, цільове призначення ділянки - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

13:32:43 01.05.2024

З Днем землевпорядника України

Щиро вітаємо всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника!

08:15:20 09.03.2024

Оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення

09.04.2024 року Устинівською селищною радою заплановано провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Запропоновано придбати права оренди на 2 земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності загальною площею 37,8149 га, цільове призначення ділянок – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

10:15:10 05.03.2024

08.04.2024 року Устинівською селищною радою заплановано провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Запропоновано придбати право оренди на 1 земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 14,0647 га, цільове призначення ділянки - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

16:39:41 04.03.2024