Пенсійний фонд україни інформує

Чи потрібно сплачувати пенсійний збір, якщо придбали автомобіль вперше, та від чого залежить розмір платежу?

Платниками збору при набутті права власності на легкові автомобілі є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які під час здійснення певних видів операцій повинні сплачувати обов’язковий платіж у Пенсійний фонд України, так званий збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

10:08:07 12.01.2022

Пенсіонерам-чорнобильцям з 1 січня 2022 року збільшено пенсію

З 1 січня збільшено пенсії осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Всього по області перерахунок з 1 січня 2022 року проведено 298 особам з числа учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та 279 особам, що одержують пенсії у зв’язку з втратою годувальника. В середньому їхні пенсії збільшились на 1706,40 грн.

13:02:27 29.12.2021

Оберіть свій спосіб авторизації на вебпорталі Пенсійного фонду України

На Кіровоградщині понад 110 тисяч осіб авторизувалися на вебпорталі електронних послуг, серед них понад 23 тисячі осіб, які в дистанційному режимі отримують пенсійні послуги, є активними користувачами.

10:13:40 20.12.2021

Хто звільняється від сплати пенсійного збору?

Під час купівлі квартири або іншої нерухомості покупець зобов'язаний сплатити 1% від вартості нерухомого майна, зазначеної в договорі купівлі-продажу такого майна. Але збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі нерухомого майна не сплачується (нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється без документального підтвердження сплати збору), якщо:

15:30:05 10.12.2021

На Кіровоградщині понад 30 тисяч пенсіонерів отримують пенсію по інвалідності

На обліку у головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області перебуває 258956 пенсіонерів, 11,0% – це пенсіонери, які отримують пенсію по інвалідності. Середній розмір пенсійної виплати становить – 3069,33 грн.

15:39:49 03.12.2021

На скільки з 1 грудня збільшаться виплати пенсіонерам Кіровоградщини?

З 1 грудня майже в кожного другого пенсіонера Кіровоградщини збільшиться розмір пенсії. Яким категоріям пенсіонерів буде перераховано пенсію і – головне – на скільки збільшиться розмір їхньої пенсійної виплати?

14:27:43 24.11.2021