Сектор служби у справах дітей

Розглянуто питання соціального захисту малолітніх дітей

17 січня 2022 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Сусідко за участі керівників окремих структурних підрозділів селищної ради, закладів освіти та охорони здоров’я провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

13:32:53 17.01.2022

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

7 грудня 2021 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Сусідко. В засіданні взяли участь керівники окремих структурних підрозділів селищної ради, представники поліції та охорони здоров’я.

15:25:59 07.12.2021

Відібрано малолітніх дітей від матері

23 листопада 2021 року представниками сектору служби у справах дітей спільно з працівниками відділення поліції в одному із сіл Устинівської селищної територіальної громади відібрано від матері 2 малолітніх дітей 10-ти та 6-ти років. Діти знаходилися в будинку в антисанітарних умовах, без їжі та тепла, а також мали наявні ознаки простудних захворювань.

13:38:13 24.11.2021

Чужих дітей не буває

5 листопада 2021 року  провідним спеціалістом  сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради  І.Прідьмою спільно з медичною сестрою КНП  «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги»  О. Борсюк здійснено візит у багатодітну родину, яка опинилася в складних життєвих обставинах. В даній сім’ї  виховується 3 малолітніх дітей.

13:37:01 08.11.2021

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

4 листопада 2021 року  під головуванням заступника  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка за участі керівників окремих структурних підрозділів селищної ради проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

16:39:13 04.11.2021

Рейд служби у справах дітей

3 листопада 2021 року провідним спеціалістом сектору служби у справах дітей селищної ради І.Прідьмою спільно з старостою О.Шапошніковим, фахівцем із соціальної роботи  Центру надання соціальних послуг А.Усач, інспектором сектору ювенальної превенції Кропивницького районного управління  поліції В.Присяжнюком  з метою обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах проведено профілактичний рейд в селах Новоігорівка та  Мар’янівка.

08:41:45 04.11.2021

Засідання міждисциплінарної команди з патронату

29 жовтня 2021 року сектором служби у справах дітей Устинівської селищної ради організовано та проведено засідання міждисциплінарної команди з ведення випадку влаштування дітей  в сім’ю патронатного вихователя.

15:59:28 29.10.2021

Прийом громадян

28 жовтня 2021 року завідувачем сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради Л.Карпяк здійснено особистий прийом громадян з актуальних питань захисту прав дітей.

08:15:26 29.10.2021

Продовжуються перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

27 жовтня 2021 року працівниками сектору служби у справах дітей, відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг за участі  медичної  сестри КНП «Устинівський центр первинної медико- санітарної допомоги Устинівської селищної ради» на території смт Устинівка проведено обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку соціальних служб. Перевірено три сім’ї, в яких виховується  шестеро дітей.

08:14:49 28.10.2021