Сектор служби у справах дітей

Виїзний рейд сектору служби у справах дітей

Систематичне проведення координаційної роботи щодо своєчасного виявлення і обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та здійснення заходів соціального захисту прав та законних інтересів дітей з метою профілактики соціального сирітства та недопущення випадків вилучення дітей з сім’ї – основне завдання сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради.

15:32:35 31.10.2022

На контролі соціальних служб – умови проживання дітей

03 жовтня 2022 року працівниками сектору служби у справах дітей селищної ради та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, відповідно  до затвердженого графіку,  проведено профілактичний рейд «Дитина в родині» на території смт Устинівка.

14:43:03 04.10.2022

За підсумками проведеного рейду «Урок»

У вересні 2022 року працівниками сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради та відділення поліції №1 Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області проведено рейд «Урок».  Під час проведеного рейду до відповідних служб надійшли  повідомлення щодо пропусків занять учнями без поважних причин.

14:39:32 03.10.2022

30 вересня – День усиновлення!

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей. Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків.

07:57:26 30.09.2022

Проведено рейд «Урок»

13 вересня 2022 року завідувачем сектору служби у справах дітей селищної ради спільно з працівником сектору поліцейської діяльності №1 (смт Устинівка) відділення поліції №1 (м.Долинська) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області проведено зустріч з адміністрацією Устинівського  ліцею Устинівської селищної ради, під час якої обговорено питання  залучення учнів до навчального процесу та усунення причин, через які  діти не охоплені навчанням.

16:38:04 13.09.2022

Проведено профілактичний рейд «Дитина в родині»

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи сектору служби у  справах дітей селищної ради, метою яких є здійснення контролю за умовами проживання, навчання  та виховання дітей, сприяння нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах, попередження випадків домашнього насильства та правопорушень серед неповнолітніх.

16:01:54 06.09.2022