СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

День захисту дітей

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

13:46:50 01.06.2024

Благодійний сніданок

23.05.2024 року Устинівською селищною радою було організовано поїздку окремих категорій дітей в місто Кропивницький, де за сприяння народного депутата України Ігора Мурдія та голови Кропивницької районної військової адміністрації Віталія Пастушенка діти отримали безкоштовний благодійний сніданок в ресторані «Макдональдс».

10:22:05 24.05.2024

Оголошуємо конкурс «Я – майбутнє України»

Розпорядженням селищного голови від 13 травня 2024 року № 63-р затверджено план заходів з проведення на території  Устинівської громади творчого конкурсу «Я – майбутнє України».

11:50:26 14.05.2024

«Дитину повернути додому не страшно»

«ШЛЯХ ДОДОМУ» — проєкт, спрямований на пошук і повернення дітей, переміщених в рф або на непідконтрольні уряду України території, а також на возз’єднання сімей, діти з яких опинилися в окупації без батьків. Проєкт реалізує «Українська мережа за права дитини» в партнерстві з Міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine.

15:59:33 06.05.2024

"Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату"

Устинівська селищна територіальна громада є однією зі 184 громад, які стали учасниками проєкту "Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату", до участі у якому було подано понад 600 заявок від громад з усієї країни.

10:42:03 29.04.2024

«Діти дітям. З добром у серці»

На території Устинівської громади з 24 лютого по 24 березня 2024 року проходив добровільний збір іграшок з листами-побажаннями від дітей, які проживають на території Устинівської громади з метою передачі їх, як благодійної допомоги, до закладів цілодобового утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема постраждалих внаслідок військових дій, щорічна акція «Діти дітям. З добром у серці».

12:27:38 20.04.2024

«Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату»

Представники Устинівської селищної ради взяли участь у нараді-семінарі щодо впровадження в Кіровоградській області проєкту «Родина для кожної дитини:розвиток сімейного патронату», яка відбулася 18.04.2024 року в Кіровоградській обласній військовій адміністрації.

12:26:26 20.04.2024