СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Як уберегти дитину від загроз в інтернеті

Кожна дитина, яка має необмежений доступ до пристроїв з підключенням до інтернету, знаходиться в зоні ризику. І батьки мають розуміти, що мова йде не лише про неконтрольований час онлайн, дезінформацію та надмірну увагу до трендів соцмереж. Сексуальне насильство є не тільки в офлайн-реальності, але й в інтернеті.

08:51:03 12.03.2024

«Діти дітям. З добром у серці»

Розпорядженням селищного голови від 20.02.2024 року № 32-р затверджено план заходів про проведення на території  Устинівської громади щорічної акції «Діти дітям. З добром у серці», відповідно до якого з 24 лютого по 24 березня 2024 року буде проходити добровільний збір іграшок з листами-побажаннями від дітей, які проживають на території Устинівської громади з метою передачі їх, як благодійної допомоги, до закладів цілодобового утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема постраждалих внаслідок військових дій.

11:13:46 23.02.2024

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

19 січня 2024 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання:

13:59:21 19.01.2024

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи з 01.01.2024 по 19.01.2024 року начальником та головним спеціалістом  служби у справах дітей, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, старостами відповідних старостинських округів, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці» здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях смт Устинівки, Седнівського, Криничненського, Інгульського та Докучаєвського старостинських округів.

13:58:35 19.01.2024

Виїзні рейди

Відповідно до плану роботи з 25.11.2023 по 18.12.2023 року начальником та головним спеціалістом  служби у справах дітей, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, старостами відповідних старостинських округів, у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці» здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях смт Устинівки, с. Сонцево, с. Степанівки, с. Новоігорівки, с. Седніво, с. Мала Ганнівка, с. Ганно-Леонтовичеве, с. Криничне.

14:51:24 18.12.2023

16 днів проти насильства

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 05.12.2023 року спеціалістами служби у справах дітей спільно з інспектором сектору ювенальної превенції в Устинівському ліцею Устинівської селищної ради  проведено роз’яснювальну роботу з дітьми  на тему: «Насильство як соціальна проблема суспільства».

08:31:48 07.12.2023

Привітання з Днем Святого Миколая

День Святого Миколая – це свято милосердя, тепла, радості, доброти та любові. Жодна дитина у таке свято не повинна залишитися без подарунка! Тож напередодні свята заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Устинівської селищної ради спільно зі службою у справах дітей, старости відповідних старостинських округів привітали та порадували подарунками малолітніх дітей, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

11:11:56 06.12.2023

«Булінг, як форма насильства у шкільному середовищі»

В рамках проведення акції «16 днів проти насильства» 04.12.2023 року спеціалістами служби у справах дітей спільно з інспектором сектору ювенальної превенції взято участь у батьківських зборах в Устинівській філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради  та проведено роз’яснювальну роботу з батьками  на тему: «Булінг, як форма насильства у шкільному середовищі».

08:38:06 05.12.2023

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 листопада 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання:

14:21:34 28.11.2023