Сектор служби у справах дітей

Відвідали дітей пільгових категорій

01 червня 2022 року селищний голова Ігор Пеньков, його заступники та старости відвідали родини, в яких проживають діти загиблих військовослужбовців, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими фізичними потребами та діти, які виховуються в прийомних сім’ях та сім’ї патронатного вихователя. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей кожному з них вручено пам’ятні подарунки.

18:56:01 01.06.2022

Дорогі діти!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

07:57:12 01.06.2022

Подорож до країни розваг

22 травня 2022 року в смт Устинівка на території парку працівниками сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг селищної ради організовано подорож до країни розваг.

08:51:31 23.05.2022

Грошова допомога вразливим категоріям населення від ЮНІСЕФ та Мінсоцполітики

Мінсоцполітики разом з ЮНІСЕФ розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через військове вторгнення РФ та потребують фінансової підтримки. Виплати у рамках програми мають посилити держпрограми підтримки внутрішньо переміщених осіб, започатковані нашим Урядом.

16:34:44 18.04.2022

Соціальними службами обстежено умови проживання дітей

22 лютого 2022 року, відповідно до затвердженого графіка, працівниками сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг на території смт Устинівка  проведено профілактичний рейд.

16:49:59 22.02.2022

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

10 лютого 2022 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка за участі керівників окремих структурних підрозділів селищної ради та відділення поліції відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

16:19:59 10.02.2022

Перевірено умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Одним із важливих завдань сектору служби у справах дітей Устинівської селищної ради та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг є виявлення на ранніх стадіях сімей, які не бажають або не можуть виконувати виховні функції відносно своїх дітей.

11:57:25 09.02.2022

Розглянуто питання соціального захисту малолітніх дітей

17 січня 2022 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Сусідко за участі керівників окремих структурних підрозділів селищної ради, закладів освіти та охорони здоров’я провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

13:32:53 17.01.2022

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

7 грудня 2021 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Сусідко. В засіданні взяли участь керівники окремих структурних підрозділів селищної ради, представники поліції та охорони здоров’я.

15:25:59 07.12.2021