ГРАФІК РОБОТИ

державні реєстратори ЦНАП:

ТАРАНЕНКО Ірина Ігорівна

СКАЛКОВИЧ Оксана Сергіївна

Останній дзвоник: нові документи в Дії

Випускна стрічка, вальс та нові освітні документи в Дії. От-от випускники отримають не лише паперові освітні документи, а й діджитальні — в Дії. Тож скоро не лише ваша мама зможе хизуватися вашим атестатом, а й ви у сторіз — скрінами Дії. А коли вступите до університету — ще й студентський у застосунку з'явиться.

09:35:58 06.06.2024

Виправляйте дані про місце проживання у реєстрі у кілька кліків

Виправляйте дані про місце проживання в реєстрі без відвідування держустанов. Знайшли помилку у витягу про місце проживання або не можете його сформувати — треба актуалізувати інформацію в Реєстрі територіальної громади. Повідомте про помилки в даних у кілька кліків в Дії, без візитів в установи. Долучайтесь до бета-тесту нового сервісу в Дії.

09:33:57 06.06.2024

Посвідчення ветерана в Дії

Розширено перелік цифрових документів у Дії. Відтепер посвідчення ветерана — у Дії. Захисники та захисниці, більше не потрібно носити паперовий документ із собою. Показуйте і шерте посвідчення будь-де та будь-коли.

09:31:25 06.06.2024

Національна програма «Траєкторія» для ветеранів, військових та другого з подружжя: отримайте грант на розвиток власної справи

Стартує національна освітньо-грантова програма «Траєкторія» для ветеранів, військових та другого з подружжя.  Мета Програми — надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування й розвитку власної справи. Програму ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора».

11:57:35 22.05.2024

Заповнити документи англійською? Легко – з Дією та Future Perfect

Співпраця з міжнародними партнерами, подача заявок на гранти, оформлення іноземних документів – стає буденністю для українців. Впевнено опановуємо англійську – міжнародну мову спілкування і ще швидше крокуємо до вступу до ЄС.

16:34:08 21.05.2024

Трембіта + Дія = найзручніші онлайн-послуги в кілька кліків. Як працює система обміну даних між реєстрами та держорганами

В Україні бігають дані, а не люди. Цю реальність створює Трембіта — система, яка забезпечує швидкий обмін даними між реєстрами й державними органами.

16:25:41 21.05.2024