ГРАФІК РОБОТИ

ТАРАНЕНКО Ірина Ігорівна

СКАЛКОВИЧ Оксана Сергіївна

Державні послуги для вартових інформаційної безпеки — на Гіді

З 30 листопада 1998 року увесь світ щороку відзначає Міжнародний день захисту інформації. Саме цього року було зафіксовано першу масову епідемію комп’ютерного хробака, після чого фахівці задумалися про необхідність комплексного підходу до забезпечення інформаційної безпеки.

15:26:30 28.11.2022

Без заповнення папірців та додаткових походів до ДРАЦС: долучайтеся до бета-тесту заяви про шлюб на порталі Дія

Спрощуємо процедуру подання заяви про шлюб до 10 хвилин. На порталі Дія можна буде подати заяву на реєстрацію шлюбу і одразу обрати місце та час, формат та зал, де пройде церемонія, а також додаткові послуги, які супроводжують захід.

08:39:21 28.11.2022

Витяг про місце проживання в Дії: довідку, яка необхідна для кожної четвертої держпослуги, можна отримати в три кліки

У застосунку Дія можна згенерувати витяг про місце проживання в три кліки. Послуга з червня була доступна на порталі, а відтепер і в застосунку.

11:54:20 21.11.2022

Для тих, хто дарує світло, — інформація на Гіді з держпослуг

Незважаючи на постійні обстріли критичної інфраструктури, працівники енергетичного сектору мужньо відновлюють та продовжують надавати послуги населенню. Вони працюють 24/7 для того, щоб у кожній оселі було світло.

15:32:34 16.11.2022

Для тих, хто потребує допомоги, — інформація про соціальні послуги на Гіді

Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги — це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь — «соціальне таксі».

08:25:47 07.11.2022

УВАГА!!! Інформація для ВПО!!!

Доводимо до відома, що відповідно до змін, які внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» продовжено до 1 грудня 2022 року прийом заяв на отримання грошової допомоги від ВПО, які реєструвалися через мобільний додаток «Дія» до 30 квітня 2022 року.

16:29:09 02.11.2022

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО

З початком повномасштабної війни кількість ВПО в Україні значно зросла. За даними Міжнародної організації з міграції, станом на 1 вересня 6,9 млн осіб стали внутрішньо переміщеними. Більшість із них вперше опинилися в таких умовах і зараз їм необхідно зрозуміти, які права вони мають і яку допомогу можуть отримати.

15:50:43 02.11.2022

Для тих, хто бажає працювати в Україні, — інформує Гід з держпослуг

У своїй боротьбі за волю українці не одні. Про це свідчить підтримка іноземних держав у різних сферах: оборонній, гуманітарній, інформаційній. Щоб допомогти Україні та українцям, громадяни інших держав часто приїздять до нас особисто.

14:31:06 27.10.2022

Економте час на отримання послуг та довідки для ВПО в управліннях соціального захисту. Відтепер доступний шеринг документів у Дії

В усіх управліннях соціального захисту населення (УСЗН) доступна функція шерингу документів у застосунку Дія. Нею можна скористатися при оформленні допомоги для ВПО та довідки для перетину кордону людям з інвалідністю.

09:29:46 21.10.2022