Устинівське відділення

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА

«КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ

ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ

МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

КРОПИВНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ

Устинівське відділення

Тел. / факс  (05239 ) 4-12-38,    e-mail:  kirolc.ust@gmail.com

Адреса :     28600. Кіровоградська область, смт  Устинівка,

вул. Олександра Мазуренка,76

Що потрібно знати про жіноче здоров’я

Устинівське відділення ДУ Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ   спільно з Центром громадського здоров’я надає інформацію:

11:21:21 22.05.2024

БЕРЕЖІТЬСЯ КЛІЩІВ

При проведені ентомологічного обстеження територій Устинівської селищної територіальної громади фахівцями Устинівського відділення Кропивницького РВ  відповідно до плану моніторингових досліджень на 2024 рік здійснено відбір 26 екземплярів кліщів на територіях с. Новоігорівка (лісові насадження за межами населеного пункту) та с. Тирлова Балка (територія випасу худоби). Відібрані зразки доставлено в лабораторію особливо небезпечних  інфекцій ДУ «Кіровоградський  обласний  центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».  За результатами досліджень у одному екземплярі виявлено збудник кліщового бореліозу (хвороба Лайма).

13:49:31 15.05.2024

Чому важливо пильнувати родимки

Устинівське відділення спільно з Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб надає інформацію:

09:42:32 13.05.2024

Кашлюк в Україні

Кашлюк – це гостра респіраторна інфекція, збудником якої є бактерія Bordetella pertussis. Захворювання передається від людини до людини. Основними симптомами є сильний нападоподібний кашель та загальна інтоксикація організму.

15:43:27 08.05.2024