Герої не вмирають

Прощання з Героєм

Сьогодні Устинівська громада попрощалася з гідним Сином, який загинув від рук російського агресора, жителем села Ганно-Требинівка – Петром Миколайовичем Середенком. Загиблого військового зустріли «живим коридором» в Устинівці, де було проведено урочисту церемонію прощання з Героєм. Далі кортеж з тілом Героя прослідував до рідного дому у Ганно-Требинівці, де й відбулися панахида та поховання загиблого.

17:52:02 27.11.2022

Прощання з Максимом Петренком

Сьогодні жителі Новоігорівського старостинського округу та вся Устинівська громада попрощалися з воїном-захисником Максимом Олеговичем Петренком.

17:50:58 22.11.2022

Прощання з В’ячеславом Бричкою

Сьогодні жителі Криничуватського старостинського округу та вся Устинівська громада  попрощалися з воїном-захисником, справжнім Героєм, який до останнього подиху захищав рідну землю В’ячеславом Івановичем Бричкою.

15:35:01 09.11.2022

Прощання з Дмитром Новоторовим

Сьогодні Устинівщина попрощалася з гідним сином, старшим сапером-гранатометником інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу військової частини Новоторовим Дмитром Сергійовичем.

10:55:15 21.10.2022

Прощання з Володимиром Сівовим

Сьогодні Устинівська громада попрощалася з мужнім захисником, головним сержантом другого стрілецького взводу третьої стрілецької роти Володимиром Валентиновичем Сівовим.

15:16:03 12.10.2022

Прощання з Євгеном Мерзловим

Сьогодні жителі села Березівка Інгульського старостинського округу та вся Устинівська громада  попрощалися з воїном-захисником, водієм розвідувального відділення розвідувального взводу аеромобільного батальйону Євгеном Сергійовичем Мерзловим.

16:00:43 29.09.2022

Прощання з Олегом Шапошніковим

Сьогодні жителі Новоігорівки та вся Устинівська громада попрощалися з гідним Сином, який загинув від рук російського агресора – Олегом Віталійовичем Шапошніковим. Загиблого військового односельці зустріли «живим коридором», схиливши голови в пошані перед тілом Героя.   Провести мужнього воїна в останню земну дорогу, який пожертвував своїм життям заради незалежності України, миру та щастя кожного із нас, прийшло багато жителів Новоігорівського старостинського округу, військовослужбовці, найближчі та найрідніші люди.

18:00:07 17.09.2022

Загинув захисник з Устинівки

Надійшла ще одна трагічна звістка про загибель жителя Устинівки Бабіна Віктора Вікторовича, 18.10.1976 року  народження, солдата. Жорстока війна обірвала його життя 12 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання в населеному пункті Піски Донецької області. Герой до кінця і з честю виконав свій військовий обов’язок, проявивши стійкість і мужність у бою з ворогом.

12:00:53 16.09.2022

Прощання з Віталієм Челаком

З сумом сповіщаємо про загибель 13 вересня 2022 року Челака Віталія Анатолійовича, 20.02.1983 року народження, солдата зенітно-артилерійського відділення зенітно-артилерійського взводу. Віталій Анатолійович загинув при наступі у Херсонській області в результаті ворожого артилерійського обстрілу та безпосереднього зіткнення з противником.

14:47:51 15.09.2022

Прощання з Сергієм Білодідом

Сьогодні жителі села Ганно-Требинівка Інгульського старостинського округу та вся Устинівська громада  попрощалися з воїном-захисником, командиром бойової машини-командиром механізованого відділення, механізованого взводу, механізованої роти Білодідом Сергієм Олександровичем.

15:30:39 14.09.2022