Прощання з Владиславом Хміль

Дата: 13.11.2023 18:20

І знову тяжка втрата в Устинівській громаді, у жорстокій війні загинув уродженець села Інгульське Хміль Владислав Михайлович.

Обірвалося життя справжнього патріота, надзвичайної і світлої людини, воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі. Отримані за життя відзнака Президента України «За оборону України» та нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест» є підтвердженням мужності, хоробрості та відваги захисника.

Сьогодні відбулося прощання з військовослужбовцем, солдатом кулеметного відділення взводу вогневої підтримки.

Загиблого зустріли «живим коридором» в Устинівці, де було проведено церемонію прощання на центральній площі селища. Далі у супроводі роти охорони тіло захисника було доправлене у рідне село Інгульське для прощання з ріднею та односельцями.

Народився Владислав 04 травня 1999 року. Закінчив Інгульську загальноосвітню школу, служив строкову службу в ЗСУ.

Під час мобілізації став на захист Батьківщини у березні 2022 року. Та, на жаль, сліпа куля обірвала життя воїна 08 листопада 2023 року на Херсонщині.

У Героя залишилися батьки, дружина, діти, сестра та брати.

Устинівська селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття родині з приводу тяжкої втрати. Владислав Хміль залишиться назавжди у наших серцях та нашій пам’яті.

Вічна та світла пам’ять Герою!