Начальник відділу

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Горбенко Лілія Ільгісівна

Народилася 15 квітня 1982 року м Донецьк. У 1999 році закінчила загальноосвітню школу І – ІІІ ст. №100 та вступила до Донецької державної академії, яку закінчила у 2003 році, де отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Менеджмент» та здобула кваліфікацію бакалавра з менеджменту. В 2004 році закінчила Донецький державний університет управління, де отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію – менеджер – економіст.

З вересня 2004 року розпочала трудову діяльність  в Донецькій філії ВАТ «Укртелеком» Центр технічної експлуатації міжміського телефонно – телеграфного зв’язку, на посаді бухгалтера. В серпні 2008 року присвоєно атестаційну категорію «бухгалтер ІІ категорії». З грудня 2008 року була переведена до управління Донецької філії ВАТ «Укртелеком» на посаду бухгалтера І категорії. В серпні 2014 року була звільнена  за власним бажанням  та переїхала до смт Устинівки Кіровоградської області, у зв’язку з проведенням антитерористичної операції  на тимчасово окупованій території. З серпня 2014 року по квітень 2015 року перебувала  на обліку в Устинівському центрі зайнятості. З квітня 2015 року розпочала роботу у Філії «Кіровоградське обласне управління  АТ «Ощад Банк» на посаді касира в секторі касових операцій. У 2016 році була переведена на посаду завідуючий сектору касових операцій.

На даний час працюю начальником відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Устинівської селищної ради.

Одружена, маю двох дітей

Особистий прийом громадян: