Директор

Директор комунального некомерційного підприємства ‘‘Устинівський центр первинної  медико – санітарної допомоги’’ Устинівської селищної ради

Саприкіна Любов Іванівна

Народилася 14 квітня 1960 року в с. Бурти Кагарлицького району Київської області.

В 1967 році пішла в перший клас, а в 1977 році закінчила середню школу. Вступила до Полтавського медичного стоматологічного інституту на факультет стоматологія. Після закінчення інституту пройшла інтернатуру на базі Світловодської стоматологічної поліклініки. З серпня 1983 року працюю лікарем – стоматологом в Устинівській центральній лікарні . З 1998 року призначена на посаду заступника головного лікаря з амбулаторно – поліклінічної роботи. З 2011 – 2012 роки працювала головним лікарем лікарні. До 2019 року завідувала поліклінічним відділенням. З червня 2019 року призначена тимчасово виконуючою обов’язки директора комунального некомерційного підприємства ‘‘Устинівський центр первинної  медико – санітарної допомоги ’’Устинівської селищної ради. Пройшла конкурсний відбір 24 травня 2021 року та призначена на посаду директора комунального некомерційного підприємства ‘‘Устинівський центр первинної  медико – санітарної допомоги’’ Устинівської селищної ради відповідно до розпорядження селищного голови №111-к. Постійно підвищую свою кваліфікацію як лікар та як керівник. В 2019 році підтверджено вищу кваліфікаційну категорію лікар – стоматолог, а також вища категорія по організації і управлінню охороною зроров’я.