Криничуватський старостинський округ староста Хрущ В.В.

Завезено щепу певним категоріям громадян

В ході проведення благоустрою території села Криничуватка було здійснено вирубку порослі акації на узбіччі дороги. Працівниками КП «Комунальник» Устинівської селищної ради поросль  перероблено на щепу (всього 8 причепів), яку завезено для опалення будинків сім’ї загиблого захисника та сім’ям військовослужбовців Збройних Сил України.

13:30:01 29.12.2023

Вітаємо з поважним ювілеєм!

22 жовтня 2023 року своє 90-річчя відзначила Фицайло Олександра Володимирівна, жителька села Новокиївка Криничуватського старостинського округу.

09:51:48 23.10.2023

Благодійний концерт в селі Криничуватка

За підтримки селищного голови І. Пенькова, міського голови Долинської ОТГ Є. Звіздовського, худ. керівника О.Каратєєвої, 22 вересня в селі Криничуватка відбувся патріотичний благодійний концерт на підтримку Збройних сил України за участю артистів Долинської громади.

09:43:30 25.09.2023

Роботи з благоустрою в Криничуватському старостинському окрузі

На території Криничуватського старостинського округу Устинівської селищної територіальної громади  постійно дбають про благоустрій своїх населених пунктів. Щоп’ятниці працівники старостату та відділу культури проводять роботи із благоустрою території: поливають саджанці,  доглядають  клумби, прибирають вулиці.

15:40:45 22.09.2023

Привітали ювілярку

Сьогодні, 03 липня  привітали  жительку с.Лебедине Криничуватського старостинського округу Григор Галину Олександрівну зі значною подією -  95-річним ювілеєм! Бажаємо, щоб кожен день Ви зустрічали з радістю, з усмішкою та добрим настроєм, бажаємо неймовірно міцного здоров'я і благополуччя, розуміння і міцної любові близьких, достатку і довгих років життя.

17:25:08 03.07.2023

Бінокль для військових від дітей громади

Діти Криничуватського старостинського округу вирішили допомогти Збройним Силам України. Дякуючи пожертвам небайдужих мешканців вони  зібрали кошти, яких вистачило на придбання бінокля військовим.

11:51:17 03.10.2022

Моє село найкраще на землі

Щоб рідне село Криничуватка було  квітучим, затишним та привабливим у любу пору року, працівники Криничуватського старостинського округу висадили цибулини багаторічних квітів, які будуть милувати око жителів та гостей села  наступної весни.

14:45:55 15.09.2022

На часі – взаємодопомога!

Наразі такий час, коли дуже важливий і відчутний взаємозв'язок та взаємодопомога  людей. Більшість жителів села Лебедине відгукнулися своїм посильним внеском в добрі справи, щоб підтримати Збройні Сили України. Неодноразово готували м'ясні вироби для наших захисників, випікали для них різні смаколики.

17:09:54 09.05.2022

Вдячні за подарунок

Староста Криничуватського старостинського округу В.Хрущ та директор Криничуватського НВК Ж.Василюк щиро дякують орендарю Калмикову О.О. за придбання телевізора для учнів 1 класу. Завжди приємно відчувати турботу від людей, які вболівають за розвиток нашої території, а особливо коли ця турбота стосується наших дітей – майбутнього громади.

13:21:31 13.01.2022