Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради

ЮРИДИЧНА АДРЕСА:

28600, вулиця Ювілейна, 10, смт Устинівка, Кіровоградська область

Штатна чисельність працівників - 44,5 штатних одиниць:

-на повний робочий день працює – 41 працівник

-на 0,5 ставки – 1 працівник

-0,25 ставки – 1 працівник

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради діє на підставі положення про Центр затвердженого рішенням сесії Устинівської селищної ради від 16 грудня 2020 року № 19.

До структури Центру надання соціальних послуг входять 3 відділення:

- відділення соціальних  послуг за місцем проживання, на основі якого працюють соціальні робітники, які надають послуги пенсіонерам які перебувають у складних життєвих обставинах, одиноким та людям з обмеженими можливостями також діє мультидисциплінарна команда ;

- відділення натуральної та грошової допомоги надає послуги перукаря, швачки, сестри медичної та робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків, при відділенні діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації,  надається соціально – педагогічна послуга «Університет третього віку», потребуючим громадянам надається  одяг б/в та взуття;

- відділення соціальної роботи здійснює заходи щодо супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою, піклуванням, виявлення та облік осіб/сімей та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Надання швацьких послуг

Мати змогу носити зручний гарний одяг, не витрачаючи зайвих коштів – це бажання кожного жителя громади, особливо це актуально для найбільш соціально незахищених   категорій населення.

16:54:58 17.01.2022

З турботою про людей з обмеженими можливостями

Щороку,  в грудні Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.   На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони , долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

14:02:28 10.12.2021

Нарада з працівниками

Директором Центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради Массоріною Л.І. проведено нараду з працівниками. В ході наради розглядалися питання щодо надання якісних соціальних послуг одиноким, інвалідам та пенсіонерам територіальної громади, які перебувають на обліку в Центрі.

11:37:10 23.11.2021

Про роботу Центру надання соціальних послуг

При Центрі надання соціальних послуг Устинівської селищної ради діє відділення соціальних послуг за місцем проживання та відділення натуральної та грошової допомоги, в яких обслуговуються пенсіонери, одинокі люди та громадяни з інвалідністю.

17:14:12 11.11.2021

Працює відділення соціальних послуг

При Центрі надання соціальних послуг Устинівської селищної ради діє відділення соціальних послуг за місцем проживання, в якому обслуговуються пенсіонери, одинокі люди та громадяни з інвалідністю.

16:08:09 01.11.2021

НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

При центрі надання соціальних послуг Устинівської селищної ради діє відділення натуральної та грошової допомоги, яке надає послуги пенсіонерам, які перебувають на обліку у ЦНСП. У відділенні працює швачка, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків та сестра медична.

08:23:58 29.10.2021

Відвідали старших жителів громади

Директор Центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради разом зі старостами сіл  відвідали людей поважного віку   та  вручили  їм подарункові набори  з нагоди  Дня людей похилого віку та Дня ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до старшого покоління, а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури і взаємозв’язку поколінь.

16:45:11 04.10.2021

Відбулося засідання круглого столу

29 вересня  2021 року директором Центру надання соціальних послуг Массоріною Л.І. було проведено засідання круглого столу на тему: «Життя прожити - не поле перейти», присвячене Дню людей похилого віку. В  заході взяли участь жителі громади, які  пройшли непростий життєвий шлях і їм є що передати  молодшому поколінню. Про долю  кожного учасника засідання  можна написати  повість, адже на їхній пам’яті -  лихоліття війни,  тяжкі роки післявоєнної  відбудови економіки, відродження  колгоспів і радгоспів та роботу в них, створення сімей та народження дітей.  Пенсіонери отримали чудову  нагоду поспілкуватись  та перенестись спогадами у минуле, коли вони були молодими.

15:06:28 29.09.2021