Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради

ЮРИДИЧНА АДРЕСА:

28600, вулиця Ювілейна, 10, смт Устинівка, Кіровоградська область

Штатна чисельність працівників - 44,5 штатних одиниць:

-на повний робочий день працює – 41 працівник

-на 0,5 ставки – 1 працівник

-0,25 ставки – 1 працівник

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради діє на підставі положення про Центр затвердженого рішенням сесії Устинівської селищної ради від 16 грудня 2020 року № 19.

До структури Центру надання соціальних послуг входять 3 відділення:

- відділення соціальних  послуг за місцем проживання, на основі якого працюють соціальні робітники, які надають послуги пенсіонерам які перебувають у складних життєвих обставинах, одиноким та людям з обмеженими можливостями також діє мультидисциплінарна команда ;

- відділення натуральної та грошової допомоги надає послуги перукаря, швачки, сестри медичної та робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків, при відділенні діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації,  надається соціально – педагогічна послуга «Університет третього віку», потребуючим громадянам надається  одяг б/в та взуття;

- відділення соціальної роботи здійснює заходи щодо супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою, піклуванням, виявлення та облік осіб/сімей та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Про подачу заяви на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб

Міністерством у справах ветеранів України розпочато прийом заяв на участь у відборі на посади фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Ознайомитись із покроковою інструкцією, подачею заяви та іншими питаннями, які виникають в ході реєстрації можна за посиланням:

11:00:51 21.10.2024

До відома переміщених осіб!

Стартує серія правопросвітницьких онлайн-заходів для підвищення обізнаності ВПО, організованих Офісом Омбудсмана

13:00:12 07.10.2024

Шановні ветерани та люди старшого покоління

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. В Україні це також і День ветерана. День тих, кому довелося багато пережити – битися за свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнний час, виховувати дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.

09:12:49 01.10.2024

ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАДАННЯ ПАСПОРТНИХ ПОСЛУГ

11:44:19 20.09.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради повідомляє, що внесено зміни до графіка роботи перукаря, який надаватиме послуги із 12:45 год. по 17:00 год. з понеділка по п’ятницю.

14:49:55 02.09.2024

«Університет III віку»

Центром надання соціальних послуг Устинівської селищної ради 28 серпня 2024 року проведено соціальне навчання для слухачів «Університету III віку» за участі лікарів КНП «Устинівська лікарня» Саприкіної Л.І. і Тараненка М.Г. щодо надання медичних послуг, гуманітарної допомоги та програми реімбурсації «Доступні ліки». Ця зустріч була організована, зокрема, для того, щоб все більше пацієнтів мали змогу отримати необхідні їм ліки безоплатно або з частковою доплатою. Вартість лікарських засобів за програмою відшкодовує Національна служба здоров’я України. Аби скористатися програмою «Доступні ліки», потрібно звернутися до лікаря та отримати електронний рецепт. Далі завітати до аптеки з позначкою «Тут є Доступні ліки» та отримати ліки безоплатно або з частковою доплатою.

14:46:03 02.09.2024

«Університет третього віку» - соціальна послуга для громадян похилого віку

«Університет третього віку» - це інноваційна соціальна послуга, що має на меті адаптацію старшого покоління до суспільного життя, підтримку фізичного та інтелектуального здоров'я, сприянню зайнятості та об'єднання, розширення світогляду та практичну реалізацію принципу навчання людини впродовж всього життя. Навчання проводиться на основі власної активності слухачів і постійного діалогу з викладачем.

13:53:11 11.07.2024

Працювали з питань ментального здоров’я

04 січня 2024 року відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Устинівській селищній раді з питань ментального здоров’я під головуванням  керівника Координаційного центру, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради СІВОВОЇ Наталії.

15:07:45 05.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНТНУ ПОСАДУ

Центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради потрібен на роботу психолог відділення соціальної роботи з досвідом роботи від 1 року та вмінням працювати з дорослими та дітьми.

14:56:56 06.10.2023

Торгівля людьми в умовах воєнної агресії

Жінки та діти, які змушені зараз покинути Україну через військову агресію росії та прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми. Втрата роботи і доходу внаслідок війни, обмежені можливості забезпечити головні потреби внутрішньо переміщених осіб, біженців та постраждалого від війни населення призведуть до зростання ризиків.

13:10:27 21.07.2023