Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради

ЮРИДИЧНА АДРЕСА:

28600, вулиця Ювілейна, 10, смт Устинівка, Кіровоградська область

Штатна чисельність працівників - 44,5 штатних одиниць:

-на повний робочий день працює – 41 працівник

-на 0,5 ставки – 1 працівник

-0,25 ставки – 1 працівник

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради діє на підставі положення про Центр затвердженого рішенням сесії Устинівської селищної ради від 16 грудня 2020 року № 19.

До структури Центру надання соціальних послуг входять 3 відділення:

- відділення соціальних  послуг за місцем проживання, на основі якого працюють соціальні робітники, які надають послуги пенсіонерам які перебувають у складних життєвих обставинах, одиноким та людям з обмеженими можливостями також діє мультидисциплінарна команда ;

- відділення натуральної та грошової допомоги надає послуги перукаря, швачки, сестри медичної та робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків, при відділенні діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації,  надається соціально – педагогічна послуга «Університет третього віку», потребуючим громадянам надається  одяг б/в та взуття;

- відділення соціальної роботи здійснює заходи щодо супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою, піклуванням, виявлення та облік осіб/сімей та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

4 липня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від Кіровоградської обласної військової адміністрації у вигляді продуктових наборів.

09:38:56 05.07.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Днями Устинівська селищна рада отримала чергову гуманітарну допомогу від Кіровоградської обласної військової адміністрації, Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, громадської організації «Територія успіху».

17:40:42 14.06.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

07 червня 2022 року Устинівською селищною радою отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади, від Кіровоградської обласної військової адміністрації у вигляді продуктів харчування, дитячого харчування та засобів особистої гігієни.

21:59:34 10.06.2022

Оновлення матеріально – технічної бази

З метою покращення надання  послуг  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю та  перебувають на обліку в Центрі надання соціальних послуг  Устинівської селищної ради  за рахунок  коштів  місцевого бюджету  придбано бензопилку. Працівники Центру зможуть тепер швидко та якісно виконати роботи, пов’язані з розпилюванням деревини.

15:40:34 10.02.2022

Надання швацьких послуг

Мати змогу носити зручний гарний одяг, не витрачаючи зайвих коштів – це бажання кожного жителя громади, особливо це актуально для найбільш соціально незахищених   категорій населення.

16:54:58 17.01.2022

З турботою про людей з обмеженими можливостями

Щороку,  в грудні Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.   На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони , долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

14:02:28 10.12.2021

Нарада з працівниками

Директором Центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради Массоріною Л.І. проведено нараду з працівниками. В ході наради розглядалися питання щодо надання якісних соціальних послуг одиноким, інвалідам та пенсіонерам територіальної громади, які перебувають на обліку в Центрі.

11:37:10 23.11.2021