Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради

ЮРИДИЧНА АДРЕСА:

28600, вулиця Ювілейна, 10, смт Устинівка, Кіровоградська область

Штатна чисельність працівників - 44,5 штатних одиниць:

-на повний робочий день працює – 41 працівник

-на 0,5 ставки – 1 працівник

-0,25 ставки – 1 працівник

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради діє на підставі положення про Центр затвердженого рішенням сесії Устинівської селищної ради від 16 грудня 2020 року № 19.

До структури Центру надання соціальних послуг входять 3 відділення:

- відділення соціальних  послуг за місцем проживання, на основі якого працюють соціальні робітники, які надають послуги пенсіонерам які перебувають у складних життєвих обставинах, одиноким та людям з обмеженими можливостями також діє мультидисциплінарна команда ;

- відділення натуральної та грошової допомоги надає послуги перукаря, швачки, сестри медичної та робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків, при відділенні діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації,  надається соціально – педагогічна послуга «Університет третього віку», потребуючим громадянам надається  одяг б/в та взуття;

- відділення соціальної роботи здійснює заходи щодо супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою, піклуванням, виявлення та облік осіб/сімей та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

11 листопада 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від Кіровоградської обласної військової адміністрації.

17:13:48 14.11.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

20 жовтня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від Кіровоградської обласної військової адміністрації у вигляді продуктових наборів.

10:31:54 20.10.2022

Відвідали людей похилого віку та ветеранів громади

Заступник Устинівського селищного голови Геннадій Сусідко  та директор Центру надання соціальних послуг Алла Лещенко відвідали людей поважного віку та вручили їм подарункові набори  з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

11:17:09 03.10.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

26 вересня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від Кіровоградської обласної військової адміністрації у вигляді засобів особистої гігієни.

09:39:19 03.10.2022

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради інформує про те, що на підставі Типового положення про Центр надання соціальних послуг отримувати соціальні послуги в Центрі мають право:

Особи похилого віку; Особи з інвалідністю; Особи з частковою або повною втратою рухової активності, пам’яті; Особи з невиліковними хворобами, що потребують тривалого лікування (з числа осіб працездатного віку на період  до встановлення їм групи  інвалідності, але не більше як чотири місяці); Особи з психічними та поведінковими розладами; Особи, які перебувають у складних життєвих обставинах у звв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, шкодою, завданою стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), малозабезпеченістю; Діти з інвалідністю віком від трьох до 18 років.

15:32:28 11.08.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

03 серпня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від World Central Kitchen у вигляді продуктових наборів.

16:06:17 03.08.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

20 липня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від World Central Kitchen у вигляді продуктових наборів.

15:42:20 21.07.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

06 липня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від World Central Kitchen у вигляді продуктових наборів.

14:46:48 06.07.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

4 липня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від Кіровоградської обласної військової адміністрації у вигляді продуктових наборів.

09:38:56 05.07.2022