A A A K K K
для людей із порушенням зору
Устинівська селищна рада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради

ЮРИДИЧНА АДРЕСА:

28600, вулиця Ювілейна, 10, смт Устинівка, Кіровоградська область

 

 Штатна чисельність працівників - 44,5 штатних одиниць:

-на повний робочий день працює – 41 працівник

-на 0,5 ставки – 1 працівник

-0,25 ставки – 1 працівник

 

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради діє на підставі положення про Центр затвердженого рішенням сесії Устинівської селищної ради від 16 грудня 2020 року № 19.

До структури Центру надання соціальних послуг входять 3 відділення:

- відділення соціальних  послуг за місцем проживання, на основі якого працюють соціальні робітники, які надають послуги пенсіонерам які перебувають у складних життєвих обставинах, одиноким та людям з обмеженими можливостями також діє мультидисциплінарна команда ;

- відділення натуральної та грошової допомоги надає послуги перукаря, швачки, сестри медичної та робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків, при відділенні діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації,  надається соціально – педагогічна послуга «Університет третього віку», потребуючим громадянам надається  одяг б/в та взуття;

- відділення соціальної роботи здійснює заходи щодо супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою, піклуванням, виявлення та облік осіб/сімей та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Фахівцями із соціальної роботи здійснено обстеження умов проживання та складено оцінку потреб сімей

З метою запобігання ухиляння батьків або осіб, які їх замінюють від  виконання, передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, пропусків навчання дітьми, фахівцями із соціальної роботи здійснено обстеження умов проживання  та складено оцінку потреб сімей на території Докучаєвського старостинського округу.

16:45:24 15.03.2023

Допомога від благодійного фонду «Безпечне майбутнє»

У межах проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом «Безпечне майбутнє» працівники відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради є учасниками гуманітарного кейс-менеджменту. Завдяки співпраці з вищезазначеним фондом Устинівською селищною радою було отримано чергову благодійну допомогу у вигляді 20 мультиварок, 20 українських гігієнічних наборів, 10 брезентів та 27 комплектів дитячого зимового одягу для різних вікових категорій (від 1 до 14 років).

14:19:29 10.03.2023

Продуктові набори для ВПО

09 березня 2023 року отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги від ГО «Людина в біді» у вигляді продуктових наборів для осіб, які вимушено покинули місце проживання (ВПО) у зв’язку з веденням бойових дій.

14:16:43 10.03.2023

До уваги жителів громади

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради запрошує на обслуговування пенсіонерів, осіб з інвалідністю (непрацюючих) у відділ грошової та натуральної допомоги, де ви можете скористатися нашими послугами:

16:55:17 06.02.2023

Триває видача гуманітарної допомоги

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради продовжує видачу гуманітарної допомоги для окремих категорій населення громади. За період з 16 по 20 січня 60 сімей внутрішньо переміщених осіб та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах отримали допомогу у вигляді б/в одягу та взуття.

11:53:41 20.01.2023

Гуманітарна допомога для окремих категорій населення

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради продовжує видачу гуманітарної допомоги, отриманої від благодійних організацій та Кропивницької районної військової адміністрації  у вигляді одягу та взуття б/в для внутрішньо переміщених осіб та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.

13:18:23 10.01.2023

«Безпечне майбутнє» для вразливих сімей

Завдяки Благодійній організації «Благодійний фонд «Безпечне майбутнє» Устинівська селищна рада отримала гуманітарну допомогу у вигляді  наборів текстилю та сімейних гігієнічних наборів для найбільш вразливих сімей, відібраних в рамках гуманітарного проєкту кейс-менеджменту. Розпочато видачу даної гуманітарної допомоги вказаній категорії населення.

13:35:09 06.01.2023

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги

05.01.2023 року отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги у вигляді одягу та взуття б/в від Кропивницької районної військової адміністрації за сприяння селищного голови Пенькова І.О.

17:35:51 05.01.2023

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

11 листопада 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від Кіровоградської обласної військової адміністрації.

17:13:48 14.11.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

20 жовтня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від Кіровоградської обласної військової адміністрації у вигляді продуктових наборів.

10:31:54 20.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь