Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради

ЮРИДИЧНА АДРЕСА:

28600, вулиця Ювілейна, 10, смт Устинівка, Кіровоградська область

Штатна чисельність працівників - 44,5 штатних одиниць:

-на повний робочий день працює – 41 працівник

-на 0,5 ставки – 1 працівник

-0,25 ставки – 1 працівник

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради діє на підставі положення про Центр затвердженого рішенням сесії Устинівської селищної ради від 16 грудня 2020 року № 19.

До структури Центру надання соціальних послуг входять 3 відділення:

- відділення соціальних  послуг за місцем проживання, на основі якого працюють соціальні робітники, які надають послуги пенсіонерам які перебувають у складних життєвих обставинах, одиноким та людям з обмеженими можливостями також діє мультидисциплінарна команда ;

- відділення натуральної та грошової допомоги надає послуги перукаря, швачки, сестри медичної та робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків, при відділенні діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації,  надається соціально – педагогічна послуга «Університет третього віку», потребуючим громадянам надається  одяг б/в та взуття;

- відділення соціальної роботи здійснює заходи щодо супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою, піклуванням, виявлення та облік осіб/сімей та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Працювали з питань ментального здоров’я

04 січня 2024 року відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Устинівській селищній раді з питань ментального здоров’я під головуванням  керівника Координаційного центру, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради СІВОВОЇ Наталії.

15:07:45 05.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНТНУ ПОСАДУ

Центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради потрібен на роботу психолог відділення соціальної роботи з досвідом роботи від 1 року та вмінням працювати з дорослими та дітьми.

14:56:56 06.10.2023

Торгівля людьми в умовах воєнної агресії

Жінки та діти, які змушені зараз покинути Україну через військову агресію росії та прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми. Втрата роботи і доходу внаслідок війни, обмежені можливості забезпечити головні потреби внутрішньо переміщених осіб, біженців та постраждалого від війни населення призведуть до зростання ризиків.

13:10:27 21.07.2023

Гуманітарна допомога для певних категорій громадян

Від Дитячого фонду ООН (UNICEF) у партнерстві з благодійною організацією «Благодійний фонд «Безпечне майбутнє» до Центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради  надійшла гуманітарна допомога у вигляді  40 спортивних костюмів.

08:48:00 30.06.2023

Дружна родина – сильна Україна

Сім’я, як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичною спадкоємністю поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

16:47:11 15.05.2023

Допомога ВПО

06 квітня 2023 року представниками громадської організації «Десяте квітня» спільно з Устинівською селищною радою була здійснена видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб у вигляді матраців, спальних комплектів, наборів посуду, рушників, подушок, ковдр, каністрів для води, термосів. Охоплено більше 50 сімей внутрішньо переміщених осіб.

11:50:21 07.04.2023

Фахівцями із соціальної роботи здійснено обстеження умов проживання та складено оцінку потреб сімей

З метою запобігання ухиляння батьків або осіб, які їх замінюють від  виконання, передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, пропусків навчання дітьми, фахівцями із соціальної роботи здійснено обстеження умов проживання  та складено оцінку потреб сімей на території Докучаєвського старостинського округу.

16:45:24 15.03.2023

Допомога від благодійного фонду «Безпечне майбутнє»

У межах проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом «Безпечне майбутнє» працівники відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради є учасниками гуманітарного кейс-менеджменту. Завдяки співпраці з вищезазначеним фондом Устинівською селищною радою було отримано чергову благодійну допомогу у вигляді 20 мультиварок, 20 українських гігієнічних наборів, 10 брезентів та 27 комплектів дитячого зимового одягу для різних вікових категорій (від 1 до 14 років).

14:19:29 10.03.2023

Продуктові набори для ВПО

09 березня 2023 року отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги від ГО «Людина в біді» у вигляді продуктових наборів для осіб, які вимушено покинули місце проживання (ВПО) у зв’язку з веденням бойових дій.

14:16:43 10.03.2023

До уваги жителів громади

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради запрошує на обслуговування пенсіонерів, осіб з інвалідністю (непрацюючих) у відділ грошової та натуральної допомоги, де ви можете скористатися нашими послугами:

16:55:17 06.02.2023