Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

03 серпня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від World Central Kitchen у вигляді продуктових наборів.

16:06:17 03.08.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

20 липня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від World Central Kitchen у вигляді продуктових наборів.

15:42:20 21.07.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

06 липня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від World Central Kitchen у вигляді продуктових наборів.

14:46:48 06.07.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

4 липня 2022 року Устинівською селищною радою отримано вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади від Кіровоградської обласної військової адміністрації у вигляді продуктових наборів.

09:38:56 05.07.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Днями Устинівська селищна рада отримала чергову гуманітарну допомогу від Кіровоградської обласної військової адміністрації, Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, громадської організації «Територія успіху».

17:40:42 14.06.2022

Отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для ВПО

07 червня 2022 року Устинівською селищною радою отримано черговий вантаж гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади, від Кіровоградської обласної військової адміністрації у вигляді продуктів харчування, дитячого харчування та засобів особистої гігієни.

21:59:34 10.06.2022

Оновлення матеріально – технічної бази

З метою покращення надання  послуг  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю та  перебувають на обліку в Центрі надання соціальних послуг  Устинівської селищної ради  за рахунок  коштів  місцевого бюджету  придбано бензопилку. Працівники Центру зможуть тепер швидко та якісно виконати роботи, пов’язані з розпилюванням деревини.

15:40:34 10.02.2022

Надання швацьких послуг

Мати змогу носити зручний гарний одяг, не витрачаючи зайвих коштів – це бажання кожного жителя громади, особливо це актуально для найбільш соціально незахищених   категорій населення.

16:54:58 17.01.2022