ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОГО І ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документу державного планування “Програма соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2024 рік”

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документу державного планування “Програма соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2024 рік”

13:26:16 27.12.2023

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Програма соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2024 рік

13:25:20 27.12.2023

13:22:55 27.12.2023

13:21:55 27.12.2023

17:34:29 21.11.2023

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Устинівська селищна рада Кіровоградської області (далі - Устинівська селищна рада)  повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі - Звіт)   “Програма соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2024 рік” (далі - ДДП).

17:28:04 21.11.2023