Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Дата: 21.11.2023 17:28

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Устинівська селищна рада Кіровоградської області (далі - Устинівська селищна рада)  повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі - Звіт)   “Програма соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2024 рік” (далі - ДДП).Фото без опису

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Повна назва документа: Програма соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2024 рік

Програма соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2024 рік є документом державного планування місцевого рівня, яким визначаються пріоритетні напрями економічного і соціального розвитку, підвищення стандартів життя населення шляхом розбудови інфраструктури, забезпечення якості та загальної доступності публічних послуг, підтримки ініціатив малого бізнесу.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Устинівська селищна рада.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту про СЕО - 21.11.202. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 21.11.2023р по 20.12.2023р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Шляхом надання письмових зауважень і пропозицій до Устинівської селищної ради, 28600, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, смт Устинівка, вул. Ювілейна, буд. 4, ustinovskarada@ukr.net.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

З урахуванням воєнного стану громадські слухання не передбачені.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Устинівська селищна рада, 28600, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, смт Устинівка, вул. Ювілейна, буд. 4, ustinovskarada@ukr.net.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Устинівська селищна рада, 28600, Кіровоградська обл., Устинівський р-н, смт Устинівка, вул. Ювілейна, буд. 4, ustinovskarada@ukr.net.

Термін подання зауважень і пропозицій складають 30 днів, тобто з 21.11.2023р по 20.12.2023р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА - https://ekolog.kr-admin.gov.ua/?fbclid=IwAR2lbiDagk5OjK-YL2lYW-0sn3Uu1ymJuWSJWiDTx0EdLF0qlZVooYuEPuU та Устинівській селищній раді.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Відсутня

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДДП доступний за посиланням на офіційному сайті Устинівської селищної ради - https://ustynivka-gromada.gov.ua/programa-socialnogo-i-ekonomichnogo-rozvitku-gromadi-16-57-45-01-12-2021/.