СТРАТЕГІЯ

Відбулось засідання робочої групи

На минулому тижні відбулося чергове засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку Устинівської селищної територіальної громади на період до 2027 року. Основним напрямом роботи було узагальнення та затвердження факторів SWOT – аналізу, стратегічного бачення розвитку громади, стратегічних та оперативних цілей, завдань та затверджена форма технічного завдання на проекти розвитку.

16:02:43 22.12.2021

Працювали робочі підгрупи з розробки Стратегії розвитку громади на період до 2027 року

30 листопада відбулося засідання робочих підгруп з підготовки  Стратегії  розвитку  Устинівської селищної територіальної громади на період до 2027 року. Робочі підгрупи працювали по 3 напрямках: соціальному, економічному та екологічному.  Основним завданням для вказаних підгруп було визначення проблем на території нашої громади у сферах, які вони представляють. Також було проведено аналіз зовнішніх та внутрішніх факторів у межах підготовки SWOT-аналізу. Визначали бачення розвитку нашої громади та за кожним напрямом напрацьовували стратегічні (загальні) цілі, на основі яких потім формуються цілі нижчого порядку-оперативні цілі. До оперативних цілей були підібрані завдання, що відображають, які заходи необхідно здійснити, якого результату необхідно досягти для реалізації даної оперативної цілі. Також всі присутні ознайомилися з карткою проекту – технічним завданням на розробку проекту.

16:40:57 01.12.2021

Про засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Устинівської селищної територіальної громади на період до 2027 року

29 жовтня 2021 року відбулося засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Устинівської селищної територіальної громади на період до 2027 року, на якому були присутні 21 особа із 25 членів робочої групи. На даному засіданні здійснено ознайомлення з методологією стратегічного планування,  з планом заходів щодо розробки Стратегії розвитку Устинівської селищної територіальної громади на період до 2027 року,  з результатами опитування та анкетування за місцем проживання жителів усієї громади, підприємців, з аналізом  соціально-економічного розвитку громади,  та виявлено пріоритетні напрямки  стратегії  розвитку держави та Кіровоградської області. Для подальших  продуктивних результатів було вирішено розбити робочу групу на три підгрупи  по трьом пріоритетним напрямкам: економічний, екологічний та соціальний (медицина, освіта, культура, соціальний захист). До наступного засідання кожна підгрупа повинна виявити проблеми та перспективи розвитку відповідного напрямку.

19:35:27 29.10.2021

РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

В рамках підготовки розробки Стратегії розвитку Устинівської селищної територіальної громади на період до 2027 року, робочою групою з підготовки Стратегії розвитку Устинівської селищної територіальної громади на період до 2027 року, було  проведено  опитування мешканців Устинівської громади для визначення основних проблем, які  існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє.

17:04:14 07.09.2021