Новоігорівський старостинський округ староста Шапошніков О.В.

Щирі привітання ювіляру!

Вже стало доброю традицією вітати ювілярів з Днем народження. Люди поважного віку особливо потребують уваги, щирих слів та поваги.

15:23:23 21.12.2023

Наближаємо Перемогу добрими справами

Проблема водопостачання у Новоігорівському ліцеї існує постійно, оскільки навчальний заклад побудований 55 років тому. Осінній період став для ліцею справжнім випробовуванням. Але завдяки допомозі керівництва ПСП «Димитрово» - проблему вирішено!

11:40:36 11.12.2023

Відновлено водопостачання в с. Новоігорівка

Користувачі водогону села Новоігорівка та староста Новоігорівського старостинського округу щиро вдячні за відновлення водопостачання, фінансову підтримку в придбанні нового насосного обладнання та активну участь в проведенні ремонтних робіт свердловини №4 села Новоігорівка керівнику ПСП «Димитрово» Середенку О.М., працівникам КП «Комунальник» Устинівської селищної ради, а також небайдужим та ініціативним жителям села Новоігорівка (Іванову В.Є., Шеховцову В.В., Шеховцову А.Г., Мудраку О.І., Самотьосову В.Ю., Пройдаку О.В., Любаненку С.А., Саченку О.М., Шеховцову Д.В., Шапошнікову А.О., Запорожцю В.О., Шевчуку С.М.).

15:15:15 25.09.2023

Подяка за допомогу у благоустрої старостату

Не стоїть осторонь у вирішенні питань благоустрою території Новоігорівського старостинського округу депутат Устинівської селищної ради Юдін Дмитро Анатолійович, який завжди надає техніку необхідну для боротьби з карантинними бур’янами. Щира подяка за допомогу, підтримку і розуміння.

14:35:25 07.07.2023

Подяка від громади

Одним з важливих питань нашої громади є покращення дорожньої інфраструктури. Так і в нашому старостинському окрузі, з метою уникнення аварійних ситуацій та створення безпечного руху на дорогах, розпочався ямковий ремонт по вулиці Димитровська села Новоігорівка. Староста Новоігорівського старостинського округу та мешканці громади вдячні за громадянську позицію, фінансування та розуміння ситуації депутату Устинівської селищної ради, керівнику ПСП «Димитрово» Середенку Олексію Миколайовичу.

11:00:11 22.06.2023

Не ділимо на схід та захід

21.02.2023 року святкував свій 80-й  ювілейний день народження уродженець Донецької області Вальдовський Анатолій Корнійович, який був вимушено переміщений в Новоігорівський старостинський округ і на даний час проживає в місці компактного проживання. В свої молоді роки чоловік навчався в технікуму, інституті, служив в армії, працював електриком на Курахівській ТЕС. Зі сльозами на глазах прийняв привітання від старости Новоігорівського старостинського округу О.В.Шапошнікова, який побажав ювіляру здоров'я, найскорішої перемоги, сил та наснаги.

09:53:59 23.02.2023

Привітали з ювілеєм!

Сьогодні, 27 червня, відзначає свій 85-й день народження житель Новоігорівського старостинського округу Іванов Євген Григорович. Староста привітав іменинника та побажав мирного неба над головою, здоров'я, щастя, затишку, довголіття, турботи від рідних та близьких людей.

14:50:38 27.06.2022

Знайомство в бібліотеці

Нещодавно, в Димитровській бібліотеці, познайомилися з чарівною, тендітною, юною дівчиною Катериною Яцкіною.

14:08:53 26.05.2022

Підтримали акцію з благоустрою територій громади

Підтримуючи акцію з благоустрою,  працівники комунальних закладів Устинівської селищної ради Новоігорівського старостату  прибрали  території дитячого та спортивного майданчиків, парку, кладовищ, прилеглі  території закладів освіти. Тож давайте повсякчас дбати про чистоту навколо себе, а не спостерігати як це роблять інші, адже підтримка належного санітарного стану територій - це запорука здоров'я жителів громади  і краси нашого рідного краю.

15:14:54 09.05.2022