Шановна громадо!

19 січня увесь християнський світ відзначає  завершальне  різдвяне свято – Хрещення Господнє. Саме в цей день Іван Предтеча охрестив Ісуса в річці Йордань.

08:00:40 19.01.2022

25 грудня – Католицьке Різдво

Цей день – спогад про диво народження у Вифлеємі Сина Божого Ісуса Христа і особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям.

15:11:32 24.12.2021

Привітання селищного голови

17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая талановита малеча зі школи естетичного виховання разом із селищним головою запалили новорічну ялинку. Під гучні вигуки дітвори «ялинка, засвітись» було дано старт новорічним та різдвяним святам. Селищний голова привітав присутніх з прийдешніми святами  та побажав здоров’я і благополуччя всім жителям громади, а чемним діткам отримати довгоочікувані подарунки.

07:31:21 19.12.2021

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання  громади.

08:00:24 07.12.2021

Вітаємо з Днем працівників прокуратури!

1 грудня щороку в Україні відзначається День працівників прокуратури, професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.11.2000 року. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила Закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів.

08:18:39 01.12.2021