МОЛОДІЖНА РАДА

Про створення Молодіжної ради при Устинівській селищній раді

Чергова зустріч з експертами Міжнародної громадської організації «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ»

24 січня 2024 року в нашу громаду завітали представники наших міжнародних партнерів( донорів) від PAUCI Foundation щоб провести ще одну зустріч з представниками різних соціальних категорій населення громади, що представляють молодь або працюють з молоддю.

09:49:42 26.01.2024

Фокус-група в рамках міжнародної співпраці

Устинівська громада продовжує участь в проєкті «Активна молодь – запорука розвитку громади», який запроваджений Міжнародною громадською організацією «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ». Метою співпраці є сприяння залученню та взаємодії молоді з органами місцевого самоврядування та громадянським суспільством у громадах. В рамках проєкту 12 грудня 2023 року в Устинівській селищній раді для представників різних соціальних категорій населення громади, що представляють молодь або працюють з молоддю, проведено модеровану фокус-групу, під час якої обговорювалися питання які найбільш критичні та актуальні для молоді громади. Фокус-група проводилася експертами проєкту, які надали рекомендації щодо дослідження актуальних тем для ведення публічних діалогів та підвищення ефективності цього інструменту.

20:21:47 13.12.2023

Шановні мешканці Устинівської громади!

Ми запрошуємо вас прийняти участь у важливій події – діалоговій зустрічі в рамках проєкту "Активна молодь - запорука розвитку громади", мета якого - створити потужне партнерство між молоддю, стейкхолдерами та експертами для спільної розробки практичних інструментів розвитку громади та задоволення потреб молоді.

08:44:25 11.12.2023

УВАГА! Оголошення!

22 листопада 2023 року о 16:00 у приміщенні Устинівської селищної ради відбудеться чергове засідання Молодіжної ради при Устинівській селищній раді. Запрошуємо членів Молодіжної ради на засідання для обговорення питання «Інструменти участі у громаді: можливісті для молоді»

11:39:19 20.11.2023

Школа Активної Молоді

У м. Кропивницький з 2 по 5 листопада поточного року 6 представників молоді від Устинівської громади навчалися у «Школі Активної Молоді», що організована Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ. Наша команда, разом з іншими учасниками ще від п’яти громад Кіровоградської та Одеської областей, приїхали сюди, щоб навчитися аналізувати можливості та ризики впровадження інструментів участі у розвитку громади. Унікальна можливість  підвищення рівня обізнаності молоді громади в питаннях місцевого самоврядування, адже проєкт спрямований на активізацію молодіжної ініціативи, мотивування молоді до активної участі у громадському та суспільно-політичному житті громади.

16:50:59 06.11.2023

Діалоги в громаді

25 липня 2023 року в Устинівській громаді відбувся діалоговий захід на тему: «Як ми можемо сприяти зменшенню інтернет-залежності дітей та молоді».

10:46:23 27.07.2023

Анонс діалогового заходу

Про те, що та як ми можемо робити, щоб сприяти зменшенню залежності дітей та молоді від інтернету та гаджетів, будемо говорити в Устинівській громаді. Захід відбудеться у форматі діалогу, де учасники зможуть поділитися своїми думками щодо проявів такої залежності, способів її зменшення та усвідомленого використання інтернету як інструменту для навчання, дозвілля та спілкування тощо.

15:58:56 21.07.2023

Діалоги в громадах

В Устинівській громаді, у рамках проекту «Лабораторії  творчого діалогу в громаді», що реалізується Спілкою Громадські ініціативи України  за підтримки «U-LEAD» з Європою», відбувся діалоговий захід на тему: «Як через участь в Молодіжній раді молодь може впливати на життя громади».

11:52:33 11.07.2023

Анонс діалогового заходу

Про те, як молодь може брати активну участь в житті громади, будемо говорити в Устинівській громаді. Захід відбудеться у форматі діалогу, де учасники зможуть поділитися своїми думками щодо того, як молоді люди через участь в діяльності молодіжної ради можуть долучатися до вирішення актуальних для молоді проблем, сприяти представленню інтересів широкого загалу молоді перед органами місцевого самоврядування, ініціювати важливі для молоді заходи та активності в громаді тощо.

14:53:02 30.06.2023