Сектор управління персоналом

Про оптимізацію структури

За результатами аналізу роботи Устинівської селищної ради протягом 9  місяців 2021 року селищним головою ініційовано питання щодо проведення оптимізації штатної чисельності працівників Устинівської селищної ради шляхом їх скорочення на 24,75 штатних одиниць, або на 21,53 %.

13:42:25 28.10.2021

Відділом освіти, сім’ї молоді та спорту Устинівської селищної ради 06 жовтня 2021 року проведено конкурс на посаду директора КЗ «Устинівського НВО ЗШ І-ІІІ ст. Устинівської селищної ради». Матеріали щодо проведення конкурсів додаються.

15:56:04 08.10.2021

ПРОТОКОЛ №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Криничненського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради

Відділом освіти, сім’ї молоді та спорту Устинівської селищної ради 06 жовтня 2021 року проведено конкурс на посаду директора Криничненського заклалу дошкільної освіти Устинівської селищної ради. Матеріали щодо проведення конкурсів додаються.

15:55:31 08.10.2021

Устинівська селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста сектору правового забезпечення Устинівської селищної ради ( 1 посада).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду головного спеціаліста сектору првового забезпечення Устинівської селищної ради: вища освіта відповідного професійного спрямування (юридична) не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом не менше 2 років; до уваги беруться навики надання юридичних консультацій, складання та підготовка процесуальних документів, підготовки документів для реєстрації прав, представництва в судах та інших органах влади, підприємствах, організаціях з досвідом не менше 2 років; знання основних програм роботи на комп'ютері, вміння працювати з відповідними програмними забезпеченнями;

10:14:24 13.07.2021

Устинівська селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду завідувача сектору управління персоналом Устинівської селищної ради ( 1 посада).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду завідувача сектору управління персоналом Устинівської селищної ради: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом не менше 3 років; знання основних програм роботи на комп'ютері, вміння працювати з відповідними програмними забезпеченнями; необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики, грамотно організовувати і налагоджувати робочий процес, комунікативні здібності міжособистісного спілкування.

10:13:56 13.07.2021

Призначено керівників закладів охорони здоров’я

Відповідними розпорядженнями Устинівського селищного голови призначено з 24 травня 2021 року директором комунального некомерційного підприємства «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради Хильченка Ігоря Юрійовича, з 25 травня 2021 року директором комунального некомерційного підприємства «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Устинівської селищної ради Саприкіну Любов Іванівну, та укладено з кожним строкові трудові договори (контракти) строком на 3 роки (визначений законодавством термін від 3 до 5 років).

16:53:31 31.05.2021

ПРОТОКОЛ № 2 Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради

10:29:09 12.05.2021

Устинівська селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду спеціаліста першої категорії відділу земельних відносин та агропромислового розвитку( 1 посада).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду спеціаліста першої категорії відділу земельних відносин та агропромислового розвитку: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом не менше 2 років,  володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

11:40:46 30.04.2021

Устинівська селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду провідного спеціаліста сектору служби у справах дітей ( 1 посада)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду провідного спеціаліста сектору служби у справах дітей: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом не менше 2 років,  володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

11:35:38 30.04.2021