УСТИНІВСЬКИЙ ВІДДІЛ КРОПИВНИЦЬКОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Протягом якого часу у центрі зайнятості зберігається інформація про отримання безробітним допомоги?

Під час реєстрації особи як безробітної інформація щодо неї вноситься до Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості та формується персональна картка у паперовому вигляді.У цій картці наявна інформація, зокрема, і про отримання особою допомоги по безробіттю. Така інформація може знадобитись, наприклад, під час оформлення громадянином пенсії. Паперовий варіант картки зберігається в архіві центру зайнятості.

09:04:09 26.02.2024

При заповненні форми звітності № 3-ПН слід користуватися класифікатором професій. Чи відповідають назви професій з класифікатора вимогам сьогодення?

Нагадаємо, що у формі звітності №3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” професійна назва робіт (професія/посада) зазначається у таблиці “Основні дані про вакансію(ї)” та у додатку до форми “Відомості про вакансію(ї)”. Таке зазначення має відповідати Національному класифікатору України ДК 003:2010 “Класифікатор професій” (далі – класифікатор).

09:03:04 26.02.2024

В які строки подається форма звітності № 3-ПН до центру зайнятості?

Відповідно до  Порядку подання форми звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 12 квітня 2022 р. №827-22, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 р. №565/37901, форма звітності №3-ПН має подаватися до центру зайнятості з дня виникнення у роботодавця потреби у підборі працівників та/або з дати відкриття вакансії, але не пізніше ніж через три робочі дні з такої дати.

09:01:06 26.02.2024

Перемога в руках цілеспрямованих: грант на відкриття дитячої клініки отримала сімейна лікарка

Приватна дитяча клініка вже працює у Кропивницькому з 1 січня, а її власниця Оксана Пенькач створила робочі місця для безробітних та дала можливість містянам підписати декларації з лікарями-педіатрами.

08:59:00 26.02.2024