УСТИНІВСЬКИЙ ВІДДІЛ КРОПИВНИЦЬКОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Робота для лікаря до 30 000 грн – це реально: які вакансії для лікарів на Кіровоградщині

Нагадаємо, що 27 липня – День медичного працівника. Це свято покликане підкреслити важливість їхньої роботи та внесок у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави. Медичні працівники отримують визнання за свою відданість справі у наданні медичної допомоги, збереження здоров’я та  порятунок людських життів. Цей день святкуватимуть не лише лікарі, парамедики, фельдшери, медичні сестри та брати, але й медичні інженери, біологи, хіміки, лаборанти та інші спеціалісти сфери охорони здоров’я.

10:49:41 26.07.2024

До уваги всіх, хто добре орієнтується у світі абстракцій та математичної логіки!

А ви знали, що з давніх-давен існувала традиція в невеликій групі людей призначати відповідального за зберігання грошових коштів? Була спеціальна посада «казначея» – людини, яка зберігала скарбницю приватних осіб, бояр і князів. У сучасному вигляді посада касира з’явилася в кінці ХІХ століття з винаходом перших контрольно-касових машин і швидко набула широкого поширення.

10:48:27 26.07.2024