УСТИНІВСЬКИЙ ВІДДІЛ КРОПИВНИЦЬКОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Понад 60 вакансій на Кіровоградщині з наданням житла

Наявність житла для будь-якої людиниє об'єктивно необхідною умовою підтримки їхньої життєдіяльності. Тому роботодавці, які зацікавлені у створенні умов для своїх працівників, залученні вузькопрофільних професіоналів для ефективної роботи підприємств, дбають про забезпечення своїх працівників житлом.

13:33:25 30.08.2024

У Кропивницькому запрацював регіональний офіс підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні»

У Кропивницькому запрацював регіональний офіс «Зроблено в Україні»  для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону. Відкриття офісу відбулося за участі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко, заступниці Міністра економіки України Тетяни Бережної та директорки Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк.

13:16:37 21.08.2024

Компенсаціяфактичних витратза облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю: у які строки виплачується роботодавцю допомога?

Нагадаємо, що відповідно до пункту 6 Порядку надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 № 893, заява про надання компенсації може бути подана роботодавцем до філії обласного центру протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

13:10:35 21.08.2024

У якому розмірі покриваються витрати роботодавцямза облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю?

Нагадаємо, що Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.

13:05:31 21.08.2024

Якізміни відбулись в сфері контролю за додержанням законодавства про зайнятість населення?

Наказом Міністерства економіки України від 20червня 2024 року№ 15145 (набрав чинності 02 серпня 2024 року), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04липня 2024 року за №1010/42355, внесено зміни до додатків до Акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання вимог законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, праці, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, здійснення державного гірничого нагляду. Цей Акт затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 27 жовтня 2020 року № 2161, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 грудня 2020 року за № 1280/35563.

12:58:30 21.08.2024

Які зміни відбулись у законодавстві з питань підтримки підприємництва?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022року № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» було затверджено декілька порядків надання грантів/мікрогрантів. Серед них, Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства і Порядок надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства.

12:54:17 21.08.2024