Вакансії

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду головного спеціаліста  відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом не менше 2 років,  володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

13:57:12 01.02.2022

Устинівська селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради ( 1 посада)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду головного спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; знання основних програм роботи на комп'ютері, вміння працювати з відповідними програмними забезпеченнями; необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики, грамотно організовувати і налагоджувати робочий процес, комунікативні здібності міжособистісного спілкування.

11:50:44 11.01.2022

Устинівська селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій ( 1 посада).

10:33:47 24.12.2021

Устинівська селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду спеціаліста І категорії відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природнього середовища та благоустрою

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду спеціаліста І категорії відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природнього середовища та благоустрою Устинівської селищної ради: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; знання основних програм роботи на комп'ютері, вміння працювати з відповідними програмними забезпеченнями.

08:59:26 21.12.2021

Устинівська селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду спеціаліста І категорії відділу загальної та організаційної роботи Устинівської селищної ради ( 1 посада)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду спеціаліста І категорії  відділу загальної та організаційної роботи  Устинівської селищної ради: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; знання основних програм роботи на комп'ютері, вміння працювати з відповідними програмними забезпеченнями; необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики, грамотно організовувати і налагоджувати робочий процес, комунікативні здібності міжособистісного спілкування.

09:20:03 10.12.2021

Устинівська селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста сектору правового забезпечення Устинівської селищної ради ( 1 посада).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду головного спеціаліста сектору правового забезпечення Устинівської селищної ради: вища освіта відповідного професійного спрямування (юридична) не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом не менше 2 років; до уваги беруться навики надання юридичних консультацій, складання та підготовка процесуальних документів, підготовки документів для реєстрації прав, представництва в судах та інших органах влади, підприємствах, організаціях з досвідом не менше 2 років; знання основних програм роботи на комп'ютері, вміння працювати з відповідними програмними забезпеченнями;

09:18:02 10.12.2021

Устинівська селищна рада, у зв’язку з відсутністю кандидатів, повторно оголошує конкурс на вакантну посаду начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради ( 1 посада).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом не менше 3 років; знання основних програм роботи на комп'ютері, вміння працювати з відповідними програмними забезпеченнями; необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики, грамотно організовувати і налагоджувати робочий процес, комунікативні здібності міжособистісного спілкування.

08:24:11 12.11.2021