Завідувач сектору

Завідувач сектору управління персоналом

Юшко Наталія Володимирівна

Народилася 07 листопада 1971 року в м. Вознесенськ Миколаївської області. З 1979 року по  1989 рік навчалася  у Вознесенській ЗОШ № 4.

В 1989 році вступила до педагогічного училища м. Новий Буг, який закінчила у 1991 році та здобула спеціальність “дошкільне виховання”. З 2007 року по 2009 рік навчалася на заочній формі в Бобринецькому сільськогосподарському технікумі ім. В.Порика та здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста в галузі управління.

Трудову діяльність розпочала з 1991 року на посаді вихователя д/з в м. Вознесенськ. З 2005 року по 2007 рік працювала провідним спеціалістом з питань праці в управлінні праці та соціального захисту населення Устинівської райдержадміністрації. З 2007 року по лютий 2021 року була призначена  начальником відділу з питань управління персоналом та обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління  соціального захисту населення Устинівської райдержадміністрації. З лютого  2021 року  переведена на посаду заступника начальника Устинівського відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог  управлінні  соціального захисту населення Кропивницької райдержадміністрації.

На даний час працюю завідувачем сектору управління песоналом Устинівської селищної ради.

Заміжня, маю двох доньок та онуку.

Особистий прийом гомадян: