ІНВЕСТИЦІЇ

До уваги суб’єктів господарювання та представників бізнесу!

Устинівська селищна рада доводить до відома суб’єктів господарювання та представників бізнесу, що Регіональним відділенням Фонду державного майна України оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкту малої приватизації – єдиного майнового комплексу державного підприємства «Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2».

11:05:14 05.12.2023

До уваги суб’єктів господарювання та представників бізнесу!

Устинівська селищна рада доводить до відома суб’єктів господарювання та представників бізнесу, що Регіональним відділенням Фонду державного майна України оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкту малої приватизації – окремого майна – будівлі гаража загальною площею 78,5 кв.м.

09:37:30 30.11.2023

До уваги суб’єктів господарювання та представників бізнесу!

Устинівська селищна рада доводить до відома суб’єктів господарювання та представників бізнесу, що Регіональним відділенням Фонду державного майна України оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єктів малої приватизації:

13:13:35 17.10.2023

До уваги суб’єктів господарювання та представників бізнесу!

Устинівська селищна рада доводить до відома суб’єктів господарювання та представників бізнесу, що Регіональним відділенням Фонду державного майна України оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна – комплексу будівель, який відбудеться 11.10.2023 року.

16:02:54 20.09.2023

До уваги суб’єктів господарювання та представників бізнесу!

У зв’язку з відновленням процесу приватизації в Україні, Устинівська селищна рада доводить до відома суб’єктів господарювання та представників бізнесу, що Регіональним відділенням Фонду державного майна України оголошено проведення електронного аукціону, який відбудеться 20.09.2023 та 22.09.2023.

11:16:44 11.09.2023

До уваги суб’єктів господарювання та представників бізнесу!

У зв’язку з відновленням процесу приватизації в Україні, Устинівська селищна рада доводить до відома суб’єктів господарювання та представників бізнесу, що з вересня 2022 року на Кіровоградщині будуть оголошені аукціони з приватизації об’єктів держмайна.

14:33:09 13.09.2022