Відділ економіки

Про актуальні грантові програми

З метою покращення соціально-економічного становища на території громади, покращення умов для розвитку малого і середнього бізнесу, громадських організацій, за умов воєнного часу, Устинівська селищна рада інформує про актуальні грантові програми, по яких приймаються пропозиції і заяви під час воєнного часу, зокрема:

09:04:25 30.06.2022

Засідала робоча група з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті

24 червня 2022 року під головуванням заступника Устинівського  селищного голови  Наталії Сівової відбулося засідання селищної робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті.

17:26:10 24.06.2022

Засідала робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

17  червня 2022 року під головуванням заступника Устинівського  селищного голови  Наталії   Сівової  відбулося засідання селищної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в Устинівській громаді.  Обговорювались питання виявлення фактів нелегальної виплати заробітної плати та зайнятості населення, дотримання вимог законодавства з виплати заробітної праці, працевлаштування  внутрішньо переміщених осіб та перспективи створення нових робочих місць на підприємствах громади різних форм власності.

15:26:13 17.06.2022

Обмеження в продажі алкоголю!

Розпорядженнями начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації та Устинівського селищного голови встановлено, що торгівля алкогольними напоями та речовинами, вироблених на спиртовій основі, може здійснюватись лише суб’єктами господарювання, які мають відповідні ліцензії. Заборонений продаж алкоголю у комендантський час.

15:10:42 13.06.2022

Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

За період з 04.06.22 року по 09.06.22 року перевіркою охоплено 15 торговельних закладів громади: 1 с. Березуватка, 2  с.Інгульське, 2 с.Березівка, 2 смт Устинівка, 1 с.Ганно-Требинівка, 3 с.Криничне, 2 с.Седнівка, 1 с.Докучаєво, 1 с.Степанівка.

22:10:08 10.06.2022

До уваги підприємців, що використовують найману працю!

Устинівська селищна рада нагадує, що Уряд своєю постановою від 20.03.2022 року № 331 затвердив Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування осіб, які стали внутрішньо переміщеними особами внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

10:16:25 08.06.2022

Засідала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

07 червня 2022 року під головуванням заступника Устинівського селищного голови Наталії Сівової відбулося засідання селищної робочої групи з контролю за ціновою ситуацією в Устинівській громаді. Обговорювались питання  цінової політики на території громади та зміни законодавства щодо контролю над цінами в період дії воєнного стану.

19:12:48 07.06.2022