Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

За період з 23.02.24 року по 29.02.24 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в чотирьох старостинських  округах  громади.

10:29:18 04.03.2024

Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

За період з 16.02.24 року по 22.02.24 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в двох старостинських  округах  громади.

10:12:53 23.02.2024

Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

За період з 09.02.24 року по 15.02.24 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в трьох старостинських  округах  громади та смт Устинівка.

15:50:27 16.02.2024

В якому максимальному розмірі надаються гранти для ветеранів у 2024 році?

Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 (із змінами). Пунктом 4 вказаного Порядку встановлено, що розмір гранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його суми запиту та не перевищує для члена сім’ї:

15:23:45 15.02.2024

Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

За період з 02.02.24 року по 08.02.24 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в трьох старостинських округах громади та смт Устинівка.

08:07:19 09.02.2024

Щодо проведення аукціону

Устинівська селищна рада доводить до відома суб’єктів господарювання та представників бізнесу, що Регіональним відділенням Фонду державного майна України оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна – нежитлове приміщеня загальною площею 94,5 кв.м, а саме: приміщення літера А; сарай, гараж літера В; вбиральня літера Е, огорожа літера №1, за адресою: Кіровоградська область, Кропивицький район, смт Устинівка, вулиця Суворова,12, що знаходиться на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (код за ЄДРПОУ 40342220), який відбудеться 28.02.2024 року. Стартова ціна на аукціоні – 1645,00 грн. (без урахування ПДВ).

15:43:10 08.02.2024

Основними принципами соціальної відповідальності в бізнесі є:

Підзвітність. Організація повинна бути підзвітною, тобто здатною відзвітувати іншим за вплив на суспільство та довкілля. Прозорість. Організації варто бути прозорою в її діяльності, яка впливає на інших. Організація повинна розкрити в зрозумілій, збалансованій і правдивій формі політику, прийнятті рішення і свою діяльність, за які вона несе відповідальність, включаючи фактичний і можливий вплив їх на суспільство і довкілля. Етична поведінка. Поведінка організації повинна грунтуватися на принципах і правилах, що базуються на цілісності, чесності, рівності, розумному керівництві, добропорядності. Із цих етичних принципів випливає турбота про оточуючих людей і довкілля, а також зобовʼязання задовольняти потреби зацікавлених сторін. Організація поважає і розглядає інтереси її зацікавлених сторін. Зацікавлені сторони організації – це особи або групи, які мають інтерес у якій-небудь діяльності організації. Організація поважає правові норми, тобто дотримує всіх застосовних законів і правил. Організація повинна поважати міжнародні норми, у тих випадках, коли ці норми є ліпшими для стійкого розвитку та добробуту суспільства. Організація повинна визнавати важливість і загальність прав людини. Права людини прописані у Всесвітній Декларації по правах людини.  Одним з орієнтирів в розвитку питань корпоративної соціальної відповідальності стала Міжнародна ініціатива ООН – Глобальний Договір ООН (Global Compact). Ідею Глобального Договору запропонував Генеральний секретар ООН Кофі Аннан на Всесвітньому економічному форумі 1999 року.

10:22:18 08.02.2024

Стандарти соціально відповідального бізнесу

Існує Міжнародний стандарт SA 8000 «Соціальна відповідальність», який був опублікований у 1997 році, переглянутий – у 2001 році. Мета стандарту – сприяти постійному поліпшенню умов наймання і здійснення трудової діяльності, виконання етичних норм цивілізованого суспільства.

10:21:30 08.02.2024

Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

За період з 26.01.24 року по 01.02.24 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в одному старостинському  окрузі  громади та смт Устинівка.

10:28:35 02.02.2024