Персональний склад членів виконкому:

-Пеньков Ігор Олександрович-голова виконавчого комітету  ;

-Сусідко Геннадій Анатолійович-заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

-Сівова Наталія Миколаївна-заступник голови з питань   виконавчих органів ради;

-Омельченко Любов Петрівна-секретар Устинівської селищної ради;

-Царенко Надія Іванівна-керуючий справами (секретар) Устинівської селищної ради;

-Мулява Олена Олександрівна –начальник відділу організаційно-правового забезпечення та персоналу;

-Костянецька Наталія Вікторівна-начальник фінансового відділу;

-Орешечко Євген Сергійович-начальник відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою;

-Берендя Руслан Вікторович-головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку;

-Баланенко Зоя Іванівна-головний спеціаліст відділу соціального захисту;

-Сербіненко Олександр Миколайович-начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту;

-Семенюк Віктор Олександрович-начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини;

-Баранець Євгеній Володимирович-староста сіл Докучаєве, Мальчевське, Медове;

-Любченко Вячеслав Анатолійович-староста сіл Степанівка, Степове,Орлова Балка, Брусівка;

-Хрущ Віра Вікторівна-староста сіл Криничуватка, Березуватка, Лебедине, Новокиївка;

-Михайлевич Ірина Анатоліївна-староста сіл Криничне, Нариманівка, Новоустинівка, Садки;

-Гуслєнкова Тетяна Володимирівна-староста сіл Седнівка, Переможне, Селіванове, Ганно-Леонтовичеве, Мала Ганнівка, Новочигиринка, Олександрівка, Козловське;

-Федунець Тетяна Михайлівна-староста сіл Березівка, Ганно-Требинівка, Костянтинівка, Інгульське, Завтурове, Любовичка, Ведмежа Балка;

-Шапошніков Олександр Віталійович-староста сіл Новоігорівка,Мар’янівка, Тирлова Балка,Третій Інтернаціонал.

Регламент роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Устинівської селищної ради

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження селищного голови від 17.06.2022 року № 94-р «Про скликання чергового засідання виконавчого комітету» 22 червня 2022 року об 11.00 годині відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради. Місце проведення – зал для засідань (смт Устинівка, вулиця Ювілейна,2, 3-й поверх)

16:11:36 20.06.2022

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження селищного голови від 23.05.2022 року № 80-р  «Про скликання чергового засідання виконавчого комітету» 27 травня 2022 року о 10.00 годині відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради. Місце проведення - зал для засідань (смт Устинівка, вулиця Ювілейна,2, 3-й поверх).

11:38:18 24.05.2022

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження селищного голови від 10.05.2022 року № 75-р «Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету» 11 травня 2022 року о 9.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради. Місце проведення – зал для засідань (смт Устинівка, вулиця Ювілейна,2, 3-й поверх).

13:09:21 10.05.2022

Відбудеться засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження селищного голови від 19.04.2022 року 67–р «Про скликання чергового засідання виконавчого комітету» 29 квітня  2022 року о 10.00 годині відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради. Місце проведення – зал для засідань (смт Устинівка, вулиця Ювілейна,2, 3-й поверх).

08:18:44 27.04.2022