Персональний склад членів виконкому:

-Пеньков Ігор Олександрович-голова виконавчого комітету  ;

-Сусідко Геннадій Анатолійович-заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

-Сівова Наталія Миколаївна-заступник голови з питань   виконавчих органів ради;

-Омельченко Любов Петрівна-секретар Устинівської селищної ради;

-Царенко Надія Іванівна-керуючий справами (секретар) Устинівської селищної ради;

-Мулява Олена Олександрівна –начальник відділу організаційно-правового забезпечення та персоналу;

-Костянецька Наталія Вікторівна-начальник фінансового відділу;

-Орешечко Євген Сергійович-начальник відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою;

-Берендя Руслан Вікторович-головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку;

-Баланенко Зоя Іванівна-головний спеціаліст відділу соціального захисту;

-Кам’яна Ірина Олександрівна-начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту;

-Семенюк Віктор Олександрович-начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини;

-Баранець Євгеній Володимирович-староста сіл Докучаєве, Мальчевське, Медове;

-Любченко Вячеслав Анатолійович-староста сіл Степанівка, Степове,Орлова Балка, Брусівка;

-Хрущ Віра Вікторівна-староста сіл Криничуватка, Березуватка, Лебедине, Новокиївка;

-Михайлевич Ірина Анатоліївна-староста сіл Криничне, Нариманівка, Новоустинівка, Садки;

-Гуслєнкова Тетяна Володимирівна-староста сіл Седнівка, Переможне, Селіванове, Ганно-Леонтовичеве, Мала Ганнівка, Новочигиринка, Олександрівка, Козловське;

-Федунець Тетяна Михайлівна-староста сіл Березівка, Ганно-Требинівка, Костянтинівка, Інгульське, Завтурове, Любовичка, Ведмежа Балка;

-Шапошніков Олександр Віталійович-староста сіл Новоігорівка,Мар’янівка, Тирлова Балка,Третій Інтернаціонал.

Регламент роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Устинівської селищної ради

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

На сьогоднішньому черговому засіданні  виконавчого комітету Устинівської селищної ради  було заслухано та взято до відома звіт начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини про роботу відділу культури, туризму та культурної спадщини за 2022 рік, заслухано звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до селищної ради за 2022 рік.

16:46:03 26.01.2023

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження селищного голови від 13 січня 2023 року № 07-р 26 січня 2023 року об 11.00 годині відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради. Місце проведення - кабінет селищного голови (смт Устинівка, вулиця Ювілейна, 2).

13:11:07 20.01.2023

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

20 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради. Було схвалено проект програми соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2023 рік з подальшим затвердженням цієї програми на черговій сесії ради. Заслухано та взято до відома інформацію т.в.о. директора КНП «Устинівська лікарня» про надання вторинної медичної допомоги населенню громади.

10:38:16 21.12.2022

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження селищного голови від 08.12.2022 року № 180-р 20 грудня 2022 року о 10.00 годині відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради. Місце проведення – зал для засідань (смт Устинівка, вулиця Ювілейна,2, 3-й поверх).

13:39:00 13.12.2022

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

На сьогоднішньому позачерговому засіданні  виконавчого комітету Устинівської селищної ради  було схвалено проект рішення «Про бюджет Устинівської селищної територіальної громади на 2023 рік», погоджено виділення з місцевого бюджету коштів в сумі 84000,00 грн. для виплати матеріальної допомоги особам з інвалідністю І групи та дітям з інвалідністю з нагоди відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю.

16:34:43 01.12.2022

Відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження селищного голови від 25.11.2022 року № 168-р 01 грудня 2022 року о 9.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради. Місце проведення - зал для засідань (смт Устинівка, вулиця Ювілейна,2, 3-й поверх)

16:15:47 29.11.2022

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження селищного голови від 10.11.2022 року № 161-р «Про скликання чергового засідання виконавчого комітету» 21 листопада 2022 року о 9.00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради. Місце проведення - зал для засідань (смт Устинівка, вулиця Ювілейна,2, 3-й поверх).

08:19:01 14.11.2022

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження селищного голови від 18.10.2022 року № 152-р «Про скликання чергового засідання виконавчого комітету» 28 жовтня 2022 року о 10.00 годині відбудеться засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради. Місце проведення - зал для засідань (смт Устинівка, вулиця Ювілейна,2, 3-й поверх).

10:45:39 24.10.2022