Запобігання проявам корупції

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Закон України "Про запобігання корупції" визначає основні засади запобігання і протидії корупції в публічній і приватній сферах суспільних відносин, відшкодування завданої внаслідок вчинення корупційних правопорушень збитків, шкоди, поновлення порушених прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав чи інтересів юридичних осіб, інтересів держави. Боротьба з корупцією здійснюється на основі правової регламентації діяльності державних органів, служб і осіб, уповноважених на виконання функцій держави, забезпечення гарантій прав та інтересів фізичних і юридичних осіб.

Якщо ви СТАЛИ СВІДКОМ  корупції, вам стало відомо про корупційні діяння посадових осіб місцевого самоврядування Устинівської селищної ради, звертайтесь за номером «гарячої лінії» 0983291306.