Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я населення

Юридична адреса: 26000, Кіровоградська область,  смт. Устинівка, вул. Ювілейна, 4

Електронна  адреса відділу:  vszp@ukr.net

Розпорядок роботи :

Понеділок – четвер  - з  8.00 год. до 17.15 год.

П’ятниця                   - з  8.00 год. до 16.00 год.

Перерва на обід        - з 12.00 год. до 13.00 год.

Вихідний –                  Субота, неділя

Станом на 01 січня 2024 року штатна чисельність працівників відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення  складає 4 особи.

Начальник відділу – 1 од;

Головний спеціаліст – 3 од;

Всі посадові особи мають повну вищу освіту.

Мають стаж роботи у сфері соціального захисту, а саме:

від 3 до 5 року - 2 особи;

від 10 до 15 років – 1 особа;

від 15 до 25 років –1 особа.

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс  "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

10:36:44 21.06.2024

До відома внутрішньо переміщених осіб!

15:07:30 14.05.2024

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ТА ЧЕРВОНОГО ПІВМІСЯЦЯ

Щороку, 8 травня, відзначається Міжнародний День Червоного Хреста та Червоного Півмісяця з нагоди дня народження швейцарського гуманіста Анрі Дюнана, який вперше ініціював створення груп добровольців для допомоги пораненим на полях битв.

08:09:36 08.05.2024

26 квітня -Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

Сьогодні, 26 квітня 2024 року, працівники Устинівської селищної ради та її комунальних закладів пройшли ходою до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» в центрі селища, щоб вшанувати пам’ять загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання та покладанням квітів.

20:59:59 26.04.2024

Про «Єдину ветеранську лінію»

Міністерством у справах ветеранів України спільно з Товариством Червоного Хреста запроваджена телефонна «Єдина ветеранська лінія» для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти.

09:23:01 16.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

10:52:00 11.04.2024

До відома ветеранів i ветеранок

Громадська організація «Школа врядування»  та Киево-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів i ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою

14:03:30 04.04.2024