Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я населення

Юридична адреса: 26000, Кіровоградська область,  смт. Устинівка, вул. Ювілейна, 4

Електронна  адреса відділу:  [email protected]

Розпорядок роботи :

Понеділок – четвер  - з  8.00 год. до 17.15 год.

П’ятниця                   - з  8.00 год. до 16.00 год.

Перерва на обід        - з 12.00 год. до 13.00 год.

Вихідний –                  Субота, неділя

Станом на 05 січня 2022 року штатна чисельність працівників відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення  складає 4 особи.

Начальник відділу – 1 од;

Головний спеціаліст – 2 од;

Провідний спеціаліст – 1 од.

Всі посадові особи мають повну вищу освіту.

Мають стаж роботи у сфері соціального захисту, а саме:

до 1 року - 2 особи;

від 10 до 15 років – 1 особа;

від 15 до 25 років –1 особа.

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

З початку повномасштабного вторгнення  РФ на територію України мільйони сімей з дітьми були вимушені виїхати за межі країни, рятуючи своє життя. Такі сім’ї зіштовхуються з низкою проблемних питань, тому вони потребують допомоги.

14:42:51 16.11.2022

Всесвітній день боротьби з діабетом

ДІАБЕТ – це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін – гормон, який регулює рівень цукру (глюкози) у крові. В результаті неконтрольованого діабету виникає гіперглікемія (підвищення рівня глюкози в сироватці крові), що призводить до ураження багатьох систем організму, особливо нервів та кровоносних судин.

08:34:09 14.11.2022

Вакцинація дорослих: що важливо знати під час війни

Війна супроводжується великими скупченнями людей у прихистках, обмеженим доступом до базової гігієни та іноді медицини. В таких умовах захворювання поширюються швидше, тому як ніколи важливо захистити себе та дітей і вакцинуватись.

10:57:05 19.09.2022

Про грошову допомогу від ООН

29 та 30 серпня 2022 року на території Устинівської селищної територіальної громади працювали представники партнерської організації «Право на захист», які допомагають людям, яким довелося покинути свої домівки та свою батьківщину через загрозу для власного життя. Сьогодні на території України УВКБ ООН реалізує програму фінансової допомоги людям, які переміщені з різних регіонів України внаслідок військових дій.

15:49:50 30.08.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Устинівської селищної територіальної громади!

29 та 30 серпня 2022 року на території Устинівської селищної ради працюватимуть представники партнерської організації «Право на захист», які будуть проводити реєстрацію переміщених осіб у спеціально захищеній базі, для надання багатоцільової грошової допомоги УВКБООН.

15:58:31 26.08.2022