Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я населення

Юридична адреса: 26000, Кіровоградська область,  смт. Устинівка, вул. Ювілейна, 4

Електронна  адреса відділу:  vszp@ukr.net

Розпорядок роботи :

Понеділок – четвер  - з  8.00 год. до 17.15 год.

П’ятниця                   - з  8.00 год. до 16.00 год.

Перерва на обід        - з 12.00 год. до 13.00 год.

Вихідний –                  Субота, неділя

Станом на 05 січня 2022 року штатна чисельність працівників відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення  складає 4 особи.

Начальник відділу – 1 од;

Головний спеціаліст – 2 од;

Провідний спеціаліст – 1 од.

Всі посадові особи мають повну вищу освіту.

Мають стаж роботи у сфері соціального захисту, а саме:

до 1 року - 2 особи;

від 10 до 15 років – 1 особа;

від 15 до 25 років –1 особа.

Грошова допомога від програм ООН

Згідно Постанови КМУ України від 05.04.2022р.№ 405 Про реалізацію спільно з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при ООН(ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових заходів соціальальної підтримки найбільш вразливих категорій населення.

16:40:36 16.06.2022

Зведений перелік типових питань, що надходять від громадян з тимчасово окупованих територій України та внутрішньо переміщених осіб, а також відповіді на них (підготовлено на основі узагальнених даних від міністерств)

13:19:34 16.06.2022

14 червня – Всесвітній день донора крові

У 2004 році світове суспільство, визнаючи неоцінений дар людей, які добровільно і безкоштовно дають свою кров для збереження здоров’я, або й самого життя, інших людей, заснувало і відзначило  Всесвітній День донора.

07:58:37 14.06.2022

Грошова допомога від програм ООН

Згідно Постанови КМУ України від 05.04.2022р.№ 405 "Про реалізацію спільно з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при ООН(ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових  заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення" в Україні реалізовується проект, відповідно до якого деякі категорії сімей, в тому числі і внутрішньо переміщенні, можуть отримати грошову допомогу.

15:40:37 13.06.2022

Євросоюз та МОМ розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньопереміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхнякількість зростатиме.

17:17:56 19.05.2022

Щодо права на виплату додаткової грошової допомоги

15:40:25 16.05.2022

Дорогі наші медичні сестри!

З нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я! Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

08:32:01 12.05.2022

Отримано гуманітарну допомогу

05 травня 2022 року за сприяння селищного голови Пенькова І.О.  штабом Устинівської селищної ради з питань розміщення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які прибувають на територію Устинівської селищної територіальної громади було доставлено до Устинівської селищної ради благодійну гуманітарну допомогу від Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб  з територій, на яких проводяться бойові дії, а саме:

09:48:20 06.05.2022