Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я населення

Юридична адреса: 26000, Кіровоградська область,  смт. Устинівка, вул. Ювілейна, 4

Електронна  адреса відділу:  vszp@ukr.net

Розпорядок роботи :

Понеділок – четвер  - з  8.00 год. до 17.15 год.

П’ятниця                   - з  8.00 год. до 16.00 год.

Перерва на обід        - з 12.00 год. до 13.00 год.

Вихідний –                  Субота, неділя

Станом на 01 січня 2024 року штатна чисельність працівників відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення  складає 4 особи.

Начальник відділу – 1 од;

Головний спеціаліст – 3 од;

Всі посадові особи мають повну вищу освіту.

Мають стаж роботи у сфері соціального захисту, а саме:

від 3 до 5 року - 2 особи;

від 10 до 15 років – 1 особа;

від 15 до 25 років –1 особа.

26 квітня -Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

Сьогодні, 26 квітня 2024 року, працівники Устинівської селищної ради та її комунальних закладів пройшли ходою до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» в центрі селища, щоб вшанувати пам’ять загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання та покладанням квітів.

20:59:59 26.04.2024

Про «Єдину ветеранську лінію»

Міністерством у справах ветеранів України спільно з Товариством Червоного Хреста запроваджена телефонна «Єдина ветеранська лінія» для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти.

09:23:01 16.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

10:52:00 11.04.2024

До відома ветеранів i ветеранок

Громадська організація «Школа врядування»  та Киево-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів i ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою

14:03:30 04.04.2024

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ

Щороку, 24 березня, відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Ця дата обрана не випадково, адже в цей день у 1882 році Роберт Кох оголосив про виявлення бактерії, що спричиняє захворювання. Відтоді було відкрито шлях до діагностики та лікування  туберкульозу.

08:05:56 24.03.2024

ІНФОРМАЦІЯ

щодо грантових програм на підтримку військовослужбовців, ветеранів та ветеранок, Захисників/Захисниць, членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів, членів сімей зниклих безвісти та полонених

13:59:39 06.03.2024

Про проведені обстеження на території громади

Відповідно до постанови КМУ від 23 вересня 2020 року № 859 05 та 06 березня 2024 року начальником відділу і головним спеціалістом відділу соціального захисту  та охорони здоров’я населення Устинівської селищної ради  на території селища Устинівка та с. Сонцеве  проведено обстеження осіб, які  надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі  щодо підтвердження факту спільного проживання з особою, якій надаються соціальні послуги та встановлення  факту догляду.

11:30:05 06.03.2024

Вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні, 15 лютого 2024 року, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, працівники Устинівської селищної ради на чолі з секретарем селищної ради Любов Омельченко пройшли урочистою ходою до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам в центрі селища, щоб віддати шану загиблим українським захисникам, з покладанням квітів.

15:08:33 15.02.2024

Про зустріч з переміщеними особами

Відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення Устинівської селищної ради 13 лютого 2024 року була організована зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території селища, з метою інформування даної категорії про зміни у призначенні допомоги та про надання послуг у сфері зайнятості.

13:35:04 14.02.2024

УВАГА! Нові зміни при призначенні допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) з 01 лютого 2024 року

По-перше, зверніться до уповноваженого органу (Устинівського відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Кропивницької районної військової адміністрації) за місцем проживання.

10:43:09 06.02.2024