Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я населення

Юридична адреса: 26000, Кіровоградська область,  смт. Устинівка, вул. Ювілейна, 4

Електронна  адреса відділу:  vszp@ukr.net

Розпорядок роботи :

Понеділок – четвер  - з  8.00 год. до 17.15 год.

П’ятниця                   - з  8.00 год. до 16.00 год.

Перерва на обід        - з 12.00 год. до 13.00 год.

Вихідний –                  Субота, неділя

Станом на 01 січня 2024 року штатна чисельність працівників відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення  складає 4 особи.

Начальник відділу – 1 од;

Головний спеціаліст – 3 од;

Всі посадові особи мають повну вищу освіту.

Мають стаж роботи у сфері соціального захисту, а саме:

від 3 до 5 року - 2 особи;

від 10 до 15 років – 1 особа;

від 15 до 25 років –1 особа.

Про розвиток ветеранських просторів

Міністерство у справах ветеранів України з метою надання практичної та методологічної допомоги, єдиного підходу до створення та функціонування ветеранських просторів як багатофункціональних закладів для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, наказом Мінветеранів від 05 червня 2024 року № 168 затвердило Методичні рекомендації щодо створення та функціонування ветеранських просторів.

13:07:18 05.07.2024

Безкоштовні ліки особам, постраждалим внаслідок ЧАЕС

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» постраждалі особи мають право на безкоштовне отримання ліків за рецептами лікарів.

12:12:18 28.06.2024

Безоплатне позачергове зубопротезування особам, постраждалим внаслідок ЧАЕС

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» постраждалі особи мають право на безоплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них).

12:11:46 28.06.2024

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс  "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

10:36:44 21.06.2024

До відома внутрішньо переміщених осіб!

15:07:30 14.05.2024

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ТА ЧЕРВОНОГО ПІВМІСЯЦЯ

Щороку, 8 травня, відзначається Міжнародний День Червоного Хреста та Червоного Півмісяця з нагоди дня народження швейцарського гуманіста Анрі Дюнана, який вперше ініціював створення груп добровольців для допомоги пораненим на полях битв.

08:09:36 08.05.2024