Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я населення

Про прийом документів на виплату щорічної одноразової матеріальної допомоги дітям

Відповідно до Комплексної програми підтримки сімей загиблих (померлих військовослужбовців, поранених, військовополонених та зниклих безвісти осіб, які брали участь у захисті Батьківщини від збройної агресії російської федерації проти України на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням сесії Устинівської селищної ради від 14.07.2022 р. №2297 проводиться прийом документів на виплату щорічної одноразової матеріальної допомоги  дітям з числа сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, військовополонених та зниклих безвісти осіб, які брали (беруть) безпосередню участь у бойових діях або забезпечували здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії ( станом на 31 жовтня 2023 року виплачено матеріальну допомогу 20 дітям на суму 60000 грн.).

15:13:30 31.10.2023

20 ЖОВТНЯ — ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ІЗ ЗАХВОРЮВАННЯМ НА РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Щороку понад півмільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу. Однак хворіють на рак грудей і чоловіки.

10:03:02 20.10.2023

Соціальне обстеження жителів громади

Відповідно до постанови КМУ від 23 вересня 2020 року № 859, 18 жовтня 2023 року начальником і головним спеціалістом відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Устинівської селищної ради проведено обстеження осіб, які звернулися із заявами про надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі на території селища Устинівка, сіл Докучаєве та Седнівка щодо підтвердження факту спільного проживання з особами, які потребують догляду та встановлення факту догляду.

16:05:01 18.10.2023

18 ЖОВТНЯ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.

08:14:32 18.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНТНУ ПОСАДУ

16:18:20 19.09.2023

Про утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

На виконання постанови  Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» Устинівською селищною радою розпочато роботу по утворенню Ради з питань внутрішньо переміщених осіб в Устинівській громаді.

11:36:30 25.08.2023

Шановні жителі громади!

Сьогодні наші військові потребують стратегічних запасів крові, яка буде використовуватися для потреб Збройних Сил та порятунку поранених.

17:01:07 09.08.2023

Про підтримку ветеранського бізнесу

28 липня 2023 року “Український ветеранський фонд” розпочав прийом заявок для участі у програмі “Варто: Золоті руки”. Ця програма передбачає фінансування у розмірі від 500 тис. грн до 3 мільйонів грн для бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

14:34:01 08.08.2023