Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я населення

Про реєстрацію ВПО з метою надання фінансової допомоги

30 листопада  2023 року Кіровоградською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України за підтримки Швейцарського Червоного Хреста здійснювалась реєстрація внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на території громади, з метою надання фінансової допомоги.

16:56:39 30.11.2023

Конструктивний діалог- крок для досягнення спільної мети

З метою інформування військовослужбовців, осіб з інвалідністю внаслідок війни (далі – ветерани) та членів їх сімей про послуги та можливості 30 листопада 2023 року відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення  проведено діалог з начальником Устинівського відділу Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Аллою Хохулею.

16:54:41 30.11.2023

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ТЕРИТОРІЇ УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

30 листопада 2023 року о 12.00 відбудеться реєстрація громадян –внутрішньо переміщених осіб певної категорії з метою отримання фінансової допомоги за адресою: смт Устинівка, вул. Ювілейна, 4.

09:36:23 28.11.2023

Засідання Ради ВПО

22 листопада 2023 року відбулося засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Устинівській селищній раді під головуванням голови Ради Муляви Віри Василівни.

09:25:14 23.11.2023

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Завдяки тісній співпраці Устинівської селищної ради з Кіровоградською обласною організацію Товариства Червоного Хреста України та за підтримки Швейцарського Червоного Хреста буде надаватися фінансова підтримка внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на території нашої громади.

16:31:41 22.11.2023

14 листопада Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Це день, який служить нагадуванням всьому прогресивному людству про те, що поширеність захворювання невпинно зростає. Вперше Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом був проведений IDF (Міжнародною діабетичною федерацією) і Всесвітньою організацією охорони здоров'я 14 листопада 1991 року для координації боротьби з цукровим діабетом у всьому світі.

08:20:56 14.11.2023

Про прийом документів на виплату разової матеріальної допомоги

Відповідно до Комплексної програми підтримки сімей загиблих (померлих військовослужбовців, поранених, військовополонених та зниклих безвісти осіб, які брали участь у захисті Батьківщини від збройної агресії російської федерації проти України на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням сесії Устинівської селищної ради від 14.07.2022 р. №2297 проводиться прийом документів на виплату разової матеріальної допомоги  членам сімей загиблих Захисників для будівництва (встановлення) надгробків на могилах загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на кладовищах Устинівської селищної територіальної громади.

13:05:10 09.11.2023

Подяка за гуманітарну допомогу!

За ініціативи селищного голови Ігоря Пенькова ГО «Десяте квітня» за підтримки ГУВКБ ООН надала  гуманітарну допомогу 49 сім’ям внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Устинівської громади, у вигляді індивідуальних комплектів для сезонного утеплення будинків, в яких вони проживають.

08:27:56 07.11.2023