До відома громадян

Про забезпечення проведення заходів до Дня Конституції України

На виконання доручення начальника Кіровоградської ОВА Андрія Райковича від 23 червня 2023 року № 01-26/82/0.1 щодо забезпечення проведення урочистих заходів до Дня Конституції України в Устинівській громаді 28 червня відбудуться такі заходи:

19:25:31 26.06.2023

13:31:20 31.01.2022

13:30:40 31.01.2022

Оголошення про моніторинг наслідків виконання документу державного планування “Програма соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2022 рік”

Оголошення про моніторинг наслідків виконання документу державного планування  “Програма соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2022 рік”

13:29:48 31.01.2022

Під час операції "Мігрант" виявлено 103 порушники та накладено штрафів більш як на 223 тисячі грн

Закінчились всеукраїнські профілактичні заходи з протидії нелегальній міграції під умовною назвою «Мігрант». Операція тривала місяць і проводилась спільними силами Міграційної служби, Національної поліції області, обласного Управління Служби безпеки та за участі інших відомств.

09:55:46 13.10.2021

Чи можуть позбавити дитину аліментів?

Останнім часом все частіше громадяни звертаються за консультаціями з питанням щодо отримання або позбавлення права на отримання аліментів. Які існують підстави позбавлення дитини аліментів – розповідає фахівчиня Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасія Мироненко.

14:49:12 06.10.2021

Булінг у закладах освіти: куди звертатися по допомогу?

Булінг. Ми все частіше чуємо цей термін з екранів телевізорів, в кожному закладі освіти проводяться виховні годити та тематичні уроки на тему «Булінг», проте для багатьох цей термін досі залишається незрозумілим. Спробуємо розібратись, що ж він означає. У будь-якому колективі, у тому числі і дитячому виникають конфлікти. За допомогою таких ситуацій діти та підлітки вчаться відстоювати свою думку, йти на компроміс, взаємодіяти в соціумі. Однак, якщо цькування носять систематичний характер, а агресія спрямовується на конкретну дитину, тут вже мова йде про булінг. Розповідають юристи системи безоплатної правової допомоги.

14:46:52 06.10.2021

Якщо ви отримуєте пенсію через банк

Іноді, за певних причин пенсіонер, який отримує пенсію через банківську установу, не знімає кошти з рахунку чи виплата пенсії здійснюється за довіреністю (порядок оформлення і строк дії якої визначається законом).

12:22:02 05.10.2021

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2021 рік

Наказ від 09.04.2021 № 88 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади” у 2021 році”

09:35:11 20.09.2021