До відома громадян

Під час операції "Мігрант" виявлено 103 порушники та накладено штрафів більш як на 223 тисячі грн

Закінчились всеукраїнські профілактичні заходи з протидії нелегальній міграції під умовною назвою «Мігрант». Операція тривала місяць і проводилась спільними силами Міграційної служби, Національної поліції області, обласного Управління Служби безпеки та за участі інших відомств.

09:55:46 13.10.2021

Чи можуть позбавити дитину аліментів?

Останнім часом все частіше громадяни звертаються за консультаціями з питанням щодо отримання або позбавлення права на отримання аліментів. Які існують підстави позбавлення дитини аліментів – розповідає фахівчиня Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасія Мироненко.

14:49:12 06.10.2021

Булінг у закладах освіти: куди звертатися по допомогу?

Булінг. Ми все частіше чуємо цей термін з екранів телевізорів, в кожному закладі освіти проводяться виховні годити та тематичні уроки на тему «Булінг», проте для багатьох цей термін досі залишається незрозумілим. Спробуємо розібратись, що ж він означає. У будь-якому колективі, у тому числі і дитячому виникають конфлікти. За допомогою таких ситуацій діти та підлітки вчаться відстоювати свою думку, йти на компроміс, взаємодіяти в соціумі. Однак, якщо цькування носять систематичний характер, а агресія спрямовується на конкретну дитину, тут вже мова йде про булінг. Розповідають юристи системи безоплатної правової допомоги.

14:46:52 06.10.2021

Якщо ви отримуєте пенсію через банк

Іноді, за певних причин пенсіонер, який отримує пенсію через банківську установу, не знімає кошти з рахунку чи виплата пенсії здійснюється за довіреністю (порядок оформлення і строк дії якої визначається законом).

12:22:02 05.10.2021

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2021 рік

Наказ від 09.04.2021 № 88 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади” у 2021 році”

09:35:11 20.09.2021

«Твоє здоров’я – в твоїх руках»

Фахівцями Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості проведено засідання клубу для молоді «Назустріч успіху» на тему «Твоє здоров’я – в твоїх руках"  за участі лікаря-терапевта комунального некомерційного підприємства «Устинівський  центр первинної  медико -санітарної допомоги» Устинівської селишної ради  Леоніда Крамаренка.

11:59:43 19.08.2021

На Кіровоградщині власниками сучасних ID-карток стало понад 158 тисяч осіб

У 2016 році законодавчо впроваджено оформлення паспорта громадянина України у формі картки, з 2018 році можливість замінити старий паспорт-книжку на ID-картку отримали усі громадяни. За цей час на Кіровоградщині власниками сучасного паспорта стали 158 122 особи. Щороку кількість громадян, які віддали перевагу паспорту-картці, зростала в середньому до 20%.

11:50:33 19.08.2021

е- лікарняний

Долинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області повідомляє, що поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Перехідна модель триватиме з червня по серпень цього року, однак уже зараз багато роботодавців почнуть працювати з електронною версією звичних лікарняних. Е-лікарняні, як і паперові, є підставою для надання працівникам допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах.

15:53:16 17.08.2021