До відома громадян

Увага! 02.08.2021 наступає строк сплати зобов'язань за результатами річного декларування!

Відповідно до п.179.7 ст.179 ПКУ фізична особа зобов'язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

11:25:20 23.07.2021

Стартували «Е-лікарняні»!

З 01 червня 2021 року розпочато поетапне впровадження електронної форми листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, що передбачено Порядком організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 31 березня 2021 року

14:54:05 21.07.2021

Оберіть зручну для вас форму звернення за призначенням пенсії

Як відомо, Пенсійний фонд України не стоїть осторонь інновацій, які на етапі модернізації системи надання відомчих послуг, привнесли відповідні корективи до традиційних форм подання документів для призначення пенсії.

10:54:50 19.07.2021

Переваги звітності в електронному вигляді та переваги «Електронного кабінету» на практиці

Устинівська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області звертає увагу на те, що сьогодні у платника податків є вибір – подавати звіт в електронному вигляді в режимі онлайн, або за старим методом – віднести його самостійно в контролюючий орган.

10:23:10 16.07.2021

Служба за контрактом: в Устинівці безробітні дізнавались про переваги служби в Збройних Силах України

Про переваги військової служби в Збройних Силах України за контрактом йшлося під час інформаційного семінару, що відбувся у приміщенні Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

11:21:07 13.07.2021

Чорнобильцям збільшено пенсію

29 червня 2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

11:49:11 12.07.2021

Сьогодні ще безробітній, а завтра - військовослужбовець

30 червня 2021 в  Устинівській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості  відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості за участі  начальника віддлілення рекрутингу  та комплектування  капітана Є.Чернігова та інспектора  відділення рекрутингу та комплектування Устинівського районного територіального  центру комплектування  та соціальної підтримки О.Манастирського.

14:59:52 30.06.2021