Увага! 02.08.2021 наступає строк сплати зобов'язань за результатами річного декларування!

Дата: 23.07.2021 11:25

Відповідно до п.179.7 ст.179 ПКУ фізична особа зобов'язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

Пунктом 57.1 статті 57 ПКУ визначено, що якщо граничний строк сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, останнім днем сплати податкового зобов’язання вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Отже, 2 серпня 2021 року останній день сплати для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, самостійно задекларованих зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору, які відображені ними у податковій декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік.

Платник сплачує свої податкові зобов’язання за кодами бюджетної класифікації:

«11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

«11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Головне управління ДПС у Кіровоградській області