Старости

Хрущ Віра Вікторівна

Криничуватка, Березуватка, Лебедине, Новокиївка

Федунець Тетяна Михайлівна

Березівка, Ганно-Требинівка, Костянтинівка, Інгульське, Завтурове, Любовичка, Ведмежа Балка

Любченко Вячеслав Анатолійович

Степанівка, Степове, Орлова Балка, Брусівка

Гуслєнкова Тетяна Володимирівна

Седнівка, Переможне, Селіванове, Ганно-Леонтовичеве, Мала Ганнівка, Новочигиринка, Олександрівка, Козлівське

Баранець Євген Володимирович

Докучаєве, Мальчевське, Медове

Михайлевич Ірина Анатоліївна

Криничне, Садки, Новоустинівка, Новороманівка

Графік

особистого прийому громадян старостами старостинських округів Устинівської селищної ради

Посада, прізвище, імя, по батькові керівника

Особистий прийом проводиться

Олександр Віталійович

з 9.00до 12.00

1-й і 3-й понеділок

Забезпечили дровами людей з особливими потребами

Криничуватський старостинський округ разом з  допомогою депутата селищної ради - директора ПП АФ «Криничуватська» Петренка А.А. забезпечили  інвалідів першої групи  Булгакова А.М.  та  Галечина В.О. паливом на зиму  (дровами). Щиро вдячні керівнику сільгосппідприємства за розуміння потреб жителів старостату.

17:03:04 22.11.2021

З подякою та короваєм!

Староста Віра Хрущ привітала працівників сільськогосподарських підприємств, що діють на території Криничуватського старостинського округу  з Днем працівників сільського господарства та  вручила запашні короваї та дідухи . Висловила слова глибокої поваги та вдячності за працю, любов до землі і примноження кращих хліборобських традицій.

16:49:35 22.11.2021

ВІДПОВІДАЛЬНЕ СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО

В рамках виконання програми соціального партнерства між сільгоспвиробниками та Устинівською селищною радою для потреб  Седнівського старостинського округу ТОВ «Агрокомплекс»  станом на 19 листопада 2021 році було придбано та профінансовано слідуючі заходи:

12:01:24 19.11.2021

Турбота про дошкільнят

Для забезпечення потреб дошкільного закладу «Сонечко» з села Лебединого , орендар Піловець В.І. придбав багатофункціональний пристрій, що працює в режимі  принтера, сканера, ксерокса. Подарунок вручила староста Криничуватського старостинського округу Хрущ В.В. Дякуємо Піловцю В.І за турботу про дошкільнят.

14:52:39 18.11.2021

Дякуємо за придбані тренажери для спортмайданчика

В рамках виконання програми соціального партнерства між сільгосптоваро- виробниками та Устинівською селищною радою для мешканців  села Седнівка було закуплено 10 вуличних тренажерів та вуличний тенісний стіл.

09:45:43 18.11.2021

Самі собі допоможемо

Небайдужі жителі с. Ганно-Леонтовичеве розпочали роботи в  приміщенні спортзалу, який  потребує ремонту. Заплановано провести ремонт даху, що останніми роками тут постійно протікав, оздоблення внутрішніх стін та заміну скла на вікнах. Хочемо подякувати депутату Устинівської селищної ради Юдіну  Дмитру Анатолійовичу за надану допомогу, а також Шуфляку Леоніду, Шевельову Сергію, Олару Сергію, Іщенку Сергію та працівникові КП "Комунальник" Новікевичу Юрію за проведені роботи по ремонту покрівлі.

15:00:14 15.11.2021

Подяка від громади

В рамках виконання  програми соціального партнерства між сільгосптоваровиробниками, а саме ТОВ «Агрокомплекс» та Устинівською селищною радою для Седнівського НВК було придбано холодильник  та замінено 25 вікон на металопластикові енергозберігаючі в їдальні, кухні, актовому залі та спортивному залі працівниками ПМП " Постой".

14:58:14 15.11.2021

Завершено роботи по ремонту колодязів в с. Ганно-Требинівка

Знаючи, яке тяжке становище з водопостачанням в нашому регіоні, першочергові заходи з благоустрою   були направлені старостою  на ремонт котодязів. Устинівська селищна рада забезпечила будматеріалами  і   комунальні працівники Інгульського старостинського округу  Сусідко В.,  Шевченко О.П. та діловод Гриджук В.М. вже відремонтували останній  з діючих колодязів  загального користування по вул. Набережній.

13:05:05 12.11.2021

Користь соціального партнерства для найменших мешканців громади

Мешканці Седнівського старостинського округу та Устинівська селищна рада щиро  дякують депутату обласної ради Міщенку В.П. та директору ТОВ "Агрокомплекс" Ковалю О.В. за допомогу громаді в рамках виконання  програми соціального партнерства між сільгосптоваровиробниками та селищною радою, а саме  в  придбанні кухонних меблів   та  матеріалів для будівництва  вуличного дитячого ігрового майданчика  для  Седнівського ЗДО. Також  для  Седнівського НВК було придбано генератор бензиновий  та перераховано кошти підрядній організації  для заміни 25 вікон на металопластикові енергозберігаючі . 9 листопада працівниками ПМП " Постой" вже замінено 4 вікна в актовому залі та 5 - в їдальні та кухні, 16 вікон буде встановлено до кінця тижня в спортивному залі.

10:11:16 10.11.2021