«Незабудки пам’яті»

Дата: 26.11.2021 08:51

Немає страшнішої смерті, ніж повільна смерть від голоду.

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Кожного року в останню суботу листопада український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв.

В Олександрівській бібліотеці була проведена патріотична акція «Незабудки пам’яті». Діти ознайомились із найтрагічнішою сторінкою української історії, переглянули книжкову виставку "Засвіти свічку пам’яті”

Під час заходу пропонуємо, щоб кожен відвідувач бібліотеки зробив власноруч символічну квітку-незабудку та прикріпив її на стрічки пошани (елемент виставки-інсталяції). Також з дітками зробили свічку памяті, яку вони понесли додому.

Нагадаємо, традиційно у День пам’яті жертв Голодомору відбудеться всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті! Не залишай цього дня своє вікно порожнім!». Запрошуємо долучитись до акції пам’яті.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису