Начальник відділу

Начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини

Семенюк Віктор Олександрович.

Народився 20 березня 1962 року в смт. Устинівка, Устинівського району Кіровоградської області. Громадянин України.

Освіта повна вища. У 1994 році закінчив Київський національний інститут культури (Миколаївський філіал) за спеціальністю «Управління культурно-дозвіллєвими закладами», «Організатор-методист культурно-дозвіллєвої роботи».

З 1989 по 2004 роки працював директором Устинівського районного Будинку культури, з 2004 по 2020 рік – головним спеціалістом управління соціального захисту населення Устинівської районної державної адміністрації.

В 2021 році призначений на посаду начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Устинівської селищної ради.

Позапартійний. Одружений.

Особистий прийом громадян: