Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою

17 березня – професійне свято в працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Сфера комунального господарства завжди була вагомою в житті громади. У цій галузі задіяні працівники КП «Комунальник» Устинівської селищної ради.

09:34:47 17.03.2024

Запрошення до співпраці

Устинівська селищна рада запрошує підприємців, які займаються наданням  послуг пасажирського транспорту  здійснювати перевезення  жителів в межах Устинівської громади.

13:23:25 11.03.2024

Флагманський проект МВС – «Автошколи для осіб з інвалідністю»

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів  України, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2018 року №1175 (зі змінами), одним з основних завдань Міністерств є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема, забезпечення соціальної та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентноспроможності на ринку праці.

16:47:48 06.03.2024

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року № 470, Закон України "Про житловий фонд соціального призначення" статті 10, 16, 20 і 22, Постанова КМУ від 02.09.2020 №776 "Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. №682 "Постанова КМУ від 23.07.2008 №682 "Деякі питання реалізації Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" Порядок взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього  Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прийнято наказ від 17 травня 2011 року № 47 «Про затвердження форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» повідомляємо, що відповідно до рішень виконавчого комітету Устинівської селищної ради сформовано список громадян на квартирний облік для забезпечення житлом.

17:05:40 26.02.2024

Шановна громадо!

Устинівська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій щодо найменування та перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Устинівської селищної територіальної громади.

15:17:52 29.01.2024

Дії у разі аварії на хімічно-небезпечних об’єктах!

Аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин (НХР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид та інші. Це являє серйозну небезпеку для населення, заражене повітря уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.

09:17:48 26.01.2024

Щодо тимчасового припинення газопостачання в с. Садки

У зв҆язку з проведенням робіт по відновленню деформованого сталевого надземного розподільчого газопроводу низького тиску Ду-89, по вулиці Ювілейна та вулиці Миру в с. Садки 23.01.2024 року з 9:00 буде тимчасово припинене газопостачання до наступних побутових споживачів:

13:04:51 19.01.2024

Наслідки негоди. На Устинівщині триває відновлення електропостачання

На Устинівщині через негоду 7-8 січня 2024 року було повністю або частково знеструмлено 33 населених пункти. На даний час над відновленням електропостачання працюють 6 аварійних бригад. Незважаючи на погодні умови, вже вдалося частково заживити 19 населенних пунктів (Устинівка, Березівка, Березуватка, Інгульське, Новоігорівка, Брусівка, Ганно –Требинівка, Докучаєве, Завтурове, Криничне, Криничуватка, Лебедине, Мар’янівка, Медвежа Балка, Новокиївка, Олександрівка, Сонцеве, Степанівка, Третє). Тимчасово без світла залишаються ще 14 населених пунктів.

13:48:47 16.01.2024

Засідання комісії з житлових питань

Сьогодні, 13 грудня 2023 року, відбулося засідання комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Устинівської селищної ради, яку провів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Сусідко.

20:38:24 13.12.2023