Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою

Робоча зустріч

Під головуванням першого заступника селищного голови Лілії Горбенко була проведена робоча зустріч з начальником Устинівської ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області Тетяною Дубченко та керівниками стукрутних підрозділів селищної ради щодо тимчасових споруд (МАФів) для впровадження підприємницької діяльності.

09:10:26 24.07.2024

Засідання комітету доступності

18 липня 2024 року під головуванням першого заступника селищного голови Лілії Горбенко відбулось засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

13:23:08 19.07.2024

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Приватне сільськогосподарське підприємство «Україна» (скорочена назва - ПСП «Україна», код ЄДРПОУ – 00853798, місцезнаходження суб'єкта господарювання: 28630, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Криничне, тел.: (097) 163-58-05, e-mail: psp-ukraina@ukr.net), яке спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, а також вирощуванні та відгодівлі тварин (корів), повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для промислового майданчика, який включає до складу ділянки, що розташовані за адресами: основний виробничий майданчик – 28630, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Устинівська селищна ТГ, с. Криничне, вул. Музейна, 7; адмінбудівля – 28630, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Устинівська селищна ТГ, с. Криничне, вул. Центральна, 4; їдальня – 28630, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Устинівська селищна ТГ, с. Криничне, вул. Паші Ангеліної, 10.

13:23:11 12.07.2024

Розпочато підсипку та грейдерування доріг в селищі Устинівка

Відповідно до Програми соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2024 рік з метою утримання в належному стані доріг, які не мають твердого покриття та таких, які потребують відновлення проїзної здатності за кошти бюджету громади в селищі Устинівка силами та технікою КП «Комунальник «Устинівської селищної ради розпочато роботи по вирівнюванню та ущільненню дорожнього покриття доріг комунальної власності.

13:46:37 04.07.2024

До уваги мешканців громади та сільгоспвиробників – спалювання трави та сухих рослинних залишків під забороною!

В Україні щороку восени й навесні починається сезон паління сухої трави, листя й гілок дерев, попри те, що це заборонено. За такі дії загрожують штрафи та кримінальна відповідальність.

10:53:40 02.07.2024

Ремонтуємо колодязі громадського користування

Більша частина населення нашої громади користується громадськими колодязями. Слід зазначити, що колодязі з плином часу потребують проведення ремонту. За заявою мешканців, колодязі обстежуються, встановлюється, які роботи необхідно першочергово виконати та плануються необхідні видатки селищного бюджету.

10:23:40 17.06.2024

Засідання комісії з житлових питань

12 червня 2024 року, під головуванням першого заступника селищного голови Лілії Горбенко відбулося засідання комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Устинівської селищної ради.

14:59:11 12.06.2024

Подяка за співпрацю

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердили керівники соціально відповідального бізнесу, які надали посильну допомогу нашій громаді у проведенні робіт з благоустрою.

09:56:59 07.06.2024

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

15:51:03 03.06.2024

Щодо проведення аукціону

Устинівська селищна рада доводить до відома суб’єктів господарювання та представників бізнесу, що Регіональним відділенням Фонду державного майна України оголошено проведення електронного аукціону малої приватизації – окреме майно – будівля загальною площею 427 кв.м., за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, смт Устинівка, вул.Ювілейна,8, що знаходиться на балансі Кропивницької районної державної адміністрації Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 04055067).

12:58:05 29.05.2024