Відділ комунальної власності та ЖКГ

Обстеження стану доріг Устинівської селищної територіальної громади

Стан  доріг на території Устинівської селищної територіальної громади - актуальна проблема, яка потребує невідкладного вирішення. Тому Устинівською селищною радою були направлені клопотання голові Кіровоградської обласної державної адміністрації, до Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області та ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» у Кіровоградській області щодо включення до переліку заходів з проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування в Кіровоградській області в 2022 році  доріг Устинівської громади.

08:41:35 12.01.2022

10 грудня – Міжнародний день прав людини

Сьогодні 10 грудня  в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, яка стала першим універсальним міжнародним документом з прав людини та складається з важливих  статей .

16:09:01 10.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЯВЛЕННЯ ТА ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК БЕЗХАЗЯЙНОГО МАЙНА

Устинівська селищна рада повідомляє, що відповідно до «Положення про виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнанання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Устинівської селищної територіальної громади в особі Устинівської селищної ради» затвердженого рішенням сесії Устинівської селищної ради  від 22 квітня 2021 року № 607, 06.12.2021 року було взято на облік безхазяйне нерухоме майно, а саме:

08:18:34 08.12.2021

Відбулося засідання комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

06 грудня 2021 року під головуванням заступника селищного  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка відбулося засідання комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

15:24:34 06.12.2021

Нових місць для відпочинку стає більше

Устинівська селищна рада продовжує роботу з облаштування комфортних зон для відпочинку. 26 листопада 2021 року відділом комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово – комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою селищної ради   за  кошти місцевого бюджету було придбано лавки в кількості 14 штук, які найближчим часом розпочнуть встановлювати  по території Устинівської селищної територіальної громади. Маємо сподівання, що лавки слугуватимуть для культурного відпочинку мешканців громади  не один рік. Встановлення лавок проводиться для покращення перебування гостей та жителів  громади на територіях, тому закликаємо берегти майно громади і використовувати   належним чином.

11:28:40 29.11.2021

Високошвидкісний інтернет стає доступним для мешканців громади

Тривають монтажні роботи по підключенню населених пунктів Устинівської селищної територіальної громади до мережі інтернет за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості. 62 заклади соціальної інфраструктури селищної ради (заклади освіти, культури, бібліотеки, медичні заклади) в 18 населених пунктах нашої громади будуть мати доступ до  високошвидкісного інтернету.  4 листопада та 16 листопада 2021 року заступником селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Геннадієм Сусідком спільно з начальником та головним спеціалістом відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово – комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою селищної ради було проведено тестування якості проведеного Інтернету в селах Садки, Криничуватка та Березуватка. Загалом підключено 8 закладів соціальної інфраструктури. В найближчі дні  планується підключення до мережі  населених пунктів Мар’янівки, Тирлової Балки та Брусівки.

11:59:33 17.11.2021

16 листопада – Міжнародний день толерантності

Сьогодні в усьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Запроваджений у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання чи кольору шкіри.

15:04:04 16.11.2021

ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Сьогодні, 12 листопада 2021 року в центральній частині селища Устинівка  працівниками Устинівської селищної ради було висаджено саджанці липи дрібнолистої (медової) та  клена широколистого в кількості 100 штук. Від імені громади щиро дякуємо Білошицькому Р. М. за виявлену ініціативу та придбанні посадкового матеріалу для проведення робіт з благоустрою території рідного селища. Озеленення території покращить стан довкілля, зробить нашу громаду чистішою та привабливішою. Сподіваємося на подальшу активну громадську позицію, ентузіазм і завзятість, небайдужість до того, що діється в громаді, за господарський підхід, піклування і безцінне прагнення зробити нашу громаду кращою.

13:25:18 12.11.2021