Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою

Ремонтуємо колодязі громадського користування

Більша частина населення нашої громади користується громадськими колодязями. Слід зазначити, що колодязі з плином часу потребують проведення ремонту. За заявою мешканців, колодязі обстежуються, встановлюється, які роботи необхідно першочергово виконати та плануються необхідні видатки селищного бюджету.

10:23:40 17.06.2024

Засідання комісії з житлових питань

12 червня 2024 року, під головуванням першого заступника селищного голови Лілії Горбенко відбулося засідання комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Устинівської селищної ради.

14:59:11 12.06.2024

Подяка за співпрацю

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердили керівники соціально відповідального бізнесу, які надали посильну допомогу нашій громаді у проведенні робіт з благоустрою.

09:56:59 07.06.2024

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Приватне сільськогосподарське підприємство «Україна» (скорочена назва - ПСП «Україна», код ЄДРПОУ – 00853798, місцезнаходження суб'єкта господарювання: 28630, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Криничне, тел.: (097) 163-58-05, e-mail: psp-ukraina@ukr.net), яке спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, а також вирощуванні та відгодівлі тварин (корів), повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для промислового майданчика, який включає до складу ділянки, що розташовані за адресами:

15:51:03 03.06.2024

Щодо проведення аукціону

Устинівська селищна рада доводить до відома суб’єктів господарювання та представників бізнесу, що Регіональним відділенням Фонду державного майна України оголошено проведення електронного аукціону малої приватизації – окреме майно – будівля загальною площею 427 кв.м., за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, смт Устинівка, вул.Ювілейна,8, що знаходиться на балансі Кропивницької районної державної адміністрації Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 04055067).

12:58:05 29.05.2024

Дякуємо за допомогу!

Гарний настрій людей залежить від краси та чистоти навколо. Саме тому благоустрій має велике значення. За давньою традицією наших предків – найкраще це робити перед Великоднем, коли очищення (прибирання) має сакральний характер.

15:01:25 14.05.2024

Шановні мешканці Устинівської територіальної громади!

Устинівська селищна рада інформує, що 10.05.2024 року було проведено обстеження території дитячого майданчика по вулиці Мазуренка та території ринку по вулиці Миру в смт Устинівка. В ході обстеження було виявлено пошкодження ігрового майданчика та торгового ряду, чим завдано майнових збитків комунальному підприємству Устинівської селищної ради.

15:19:06 10.05.2024

Про проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі - Кропивницьке районне управління) повідомляє про те, що згідно з наказом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 30.04.2024 року № 251 «Про організацію заходів з проведення весняної кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2024 році», з метою виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2024 рік, у другій половині травня 2024 року на території Кропивницького району планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу (далі - кампанія) з урахуванням Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

15:47:36 08.05.2024

Дякуємо за підтримку

Устинівська селищна рада вдячна керівнику ПП "Агротранссервіс" Абрамяну Юрію Саркісовичу за проведені роботи з обкошування узбіччя доріг на території селища Устинівка власними технікою та  витратними матеріалами. Цінуємо Ваше дружнє плече підтримки, дякуємо за допомогу та розуміння! Бажаємо благополуччя, процвітання та успіхів!

08:53:08 06.05.2024