Комунальний заклад «Устинівський музей історії» Устинівської селищної ради

ЮРИДИЧНА АДРЕСА:

вулиця О.Мазуренка, 46

(приміщення будинку культури, II поверх)

смт Устинівка

РОЗКЛАД  РОБОТИ:    Понеділок – четвер – з 8.00 год до 17.15 год

П’ятниця –                  з 8.00 год до 16.00 год

Перерва на обід –       з  12.00 год до 13.00 год

Вихідний –                  субота, неділя

ДИРЕКТОР МУЗЕЮ:                Щерюк Олександр Васильович

МЕТОДИСТ ПО ОХОРОНІ

КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ:    Ільченко Юрій Володимирович

Музей створений з метою виявлення, вивчення, збереження та використання пам’яток природи, матеріальної і духовної культури громади, залучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.

За оперативними новинами слідкуйте у мережі Фейсбук на сторінці загальнодоступної групи «Устинівський музей історії» https://www.facebook.com/groups/551178329602312

Статут КЗ Устинівський музей історії

Виписка про державну реєстрацію музею історії

Таємниці і магія Монастирища

В Устинівському музеї історії відбулася офіційна презентація збірника легенд "Таємниці і магія Монастирища" авторства методиста з питань охорони культурної спадщини музею Юрія Ільченка. Це своєрідний путівник незвіданими до кінця стежками унікального ландшафтного заказника загальнодержавного значення, навколо якого існує певний ореол таємничості і магії. Окрім цього, це - неповторний острівець первозданної природи з червонокнижними видами флори і фауни. Звідси й заклик автора до всіх небайдужих - Монастирище необхідно берегти, захищати й зберегти для нащадків.

15:53:53 06.08.2021