Публічна інформація

Реалізація на території громади пілотного проєкту імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини

Виконуючим обов’язки начальника Кропивницького районного сектору  №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Кіровоградській області Віктором ПІНЧУКОМ проведено робочу зустріч начальником служби у справах дітей Устинівської селищної ради Аліною БАСАЙ, щодо  реалізації пілотного проєкту імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини.

10:41:41 19.03.2024

Який документ підтверджує статус учасника бойових дій військовослужбовця ЗСУ, Національної ґвардії України, інших утворених відповідно до законів формувань у разі виплати (наданні) благодійної допомоги?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до підпунктів «а» та «в» п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума (вартість) благодійної допомоги, виплаченої (наданої), зокрема:

14:38:40 31.01.2024

#Підтримка_підприємництва: пропонуємо інструменти, які допоможуть вам досягти бажаного, читайте нижче

Одним із важливих етапів до отримання грантів за урядовою програмою «єРобота» є співбесіда з регіональним центром зайнятості щодо пітчингу власного проєкту бізнес-плану.

14:35:03 31.01.2024

Яка максимальна вартість професійного навчання оплачується безробітному за сертифікатом у 2024 році?

Сертифікатом, що видається безробітним громадянам на проходження професійного навчання, гарантується оплата закладу освіти вартості навчання в розмірі, що не перевищує 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня поточного року. Це врегульовано пунктом 11 Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264.

14:34:49 31.01.2024

У якому розмірі призначається допомога по безробіттю внутрішньо переміщеній особі за відсутності належної інформації про страховий стаж?

Особливості призначення допомоги по безробіттю внутрішньо переміщеним особам врегульовані статтею 7 Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”. Нею визначено, що взята на облік внутрішньо переміщена особа, яка не має документів, необхідних для надання статусу безробітного, отримує статус безробітного без вимог, що застосовуються за звичайної процедури. До отримання документів та відомостей про періоди трудової діяльності, заробітну плату (дохід), страховий стаж допомога по безробіттю таким особам призначається у мінімальному розмірі, встановленому законодавством на випадок безробіття.

14:32:23 31.01.2024

В якому розмірі оплачується вартість проживання учасника бойових дій у період профнавчання в 2024 році?

Вартість проживання здобувача освіти в період навчання за весь період проживання не перевищує п’яти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня поточного року. Це визначено пунктом 20 Порядку реалізації експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984.

14:31:22 31.01.2024

Форма звітності № 1-ТМ про працевлаштованих за кордоном: які строки подачі?

24 жовтня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2023 року № 1100, якою затверджено Форму звітності про здійснення діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном № 1-ТМ за 20__ рік та Порядок подання звітності про здійснення діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

14:30:20 31.01.2024

Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї: який розмір встановлено у 2024 році?

Нагадаємо, що допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою, яка надається одноразово у безготівковій формі за рахунок коштів державного бюджету непрацюючій працездатній особі із числа членів малозабезпеченої сім’ї для організації підприємницької діяльності та сприяння її економічній самостійності. Це врегульовано Порядком надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 397.

14:29:14 31.01.2024