Публічна інформація

Виїзний захід служби зайнятості- крок назустріч для внутрішньо переміщених осіб Устинівської ТГ

Фахівці Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості здійснили виїзний захід для внутрішньо переміщених осіб в місцях компактного розміщення — Седнівський старостинський округ.

12:18:27 23.11.2022

Громадські роботи: зайнятість для безробітних, користь для громади

Устинівщина, як і інші території Кіровоградщини, стала місцем прихистку для внутрішньо переміщених осіб з початком розв’язання росією війни в Україні. Хтось придивлявся і поїхав в інше місце, хтось поїхав за кордон, а хтось вирішив зупинитись і пожити на Устинівщині, а потім вирішити що робити далі.

12:17:05 23.11.2022

«Довідка про прописку» більше не потрібна: відтепер витяг про місце проживання можна отримати в застосунку «Дія»

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку «Дія». До цього послуга була доступною лише на Єдиному порталі державних послуг «Дія».

14:49:18 18.11.2022

Безкоштовний курс «Як знайти роботу під час війни‎»

Під час війни наше життя змінюється. Зміни стосуються всього: звичного порядку речей, організації побуту, планування майбутнього. У нових умовах багато людей втратили і домівку, і роботу. Якщо взяти до уваги ще й надзвичайно тяжкий морально-психологічний стан, у якому опинилися більшість людей, то можна зрозуміти: пошук нової роботи в нинішніх умовах – неабияке випробування. Часто людина не може знайти в собі ресурсу, щоб бодай відкрити спеціальний сайт і ознайомитися з вакансіями, уже не говорячи про те, щоб комусь телефонувати та про щось домовлятися.

15:42:06 11.11.2022

Як роботодавець дізнається про припинення з ним трудових відносин?

Нагадаємо, що з 07 травня 2022 року набрали чинності зміни до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» у частині припинення трудових відносин між роботодавцями та внутрішньо переміщеними особами.

15:40:06 11.11.2022

Які зміни у законодавстві про зайнятість населення не застосовуються під час дії воєнного стану?

Нагадаємо, що 29 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці» (далі - Закон).

15:38:58 11.11.2022

На яких умовах продовжується надання роботодавцям компенсації після набрання чинності змін у законодавстві?

З 29 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці» (далі – Закон).

15:35:32 11.11.2022

Які зміни у законодавстві про зайнятість населення наберуть чинності через півроку?

З 29 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці» (далі – Закон про зміни). Проте окремі його положення наберуть чинності через 3 та 6 місяців з дня набрання ним чинності. Деякі норми Закону про зміни під час дії воєнного стану не застосовуються.

15:32:20 11.11.2022

Які зміни у законодавстві про зайнятість населення наберуть чинності через 3 місяці?

З 29 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці».  Окремі його положення наберуть чинності через 3 місяці з дня набрання чинності, зокрема ті, що стосуються Закону України «Про зайнятість населення», зокрема щодо:

15:31:46 11.11.2022