Публічна інформація

Не забудьте повідомити податкову у разі зміни місця проживання або прізвища!

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до п.70.7 ст.70 Податкового кодексу України фізичні особи - платники податків зобов'язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

10:25:10 19.07.2024

Правила заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції при сплаті податкового боргу

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що згідно з нормами Інструкції про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженої Постановою Правління Національного банку України 29.07.2022 року № 163 (із змінами, далі – Постанова № 163) платник ініціює будь-який переказ коштів шляхом формування та подання надавачу платіжних послуг (банку) відповідної платіжної інструкції.

10:22:22 19.07.2024

Коли не подається податкова декларація про майновий стан і доходи

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що  триває кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2023 року. Звертаємо увагу, що Податковим кодексом України (далі – Кодекс) передбачено випадки, відповідно до яких платники звільнені від подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

10:20:29 19.07.2024

Отримання документів від податкової через Електронний кабінет – це сучасно, зручно та надійно!

Олександрівська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області продовжує інформувати платників податків щодо дистанційної комунікації з органами державної податкової служби.

10:19:33 19.07.2024

Оподаткування ПДФО

Головне управління ДПС у Кіровоградській області доводить до відома, що Законом України від 23 лютого 2024 року №3603-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства» який набрав чинності 16 березня 2024 року доповнено перелік отримувачів благодійної допомоги, виплаченої (наданої) благодійниками, яка не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, такою категорією, як військовослужбовці (резервістів), які не мають статусу учасників бойових дій та члени сімей таких військовослужбовців (резервістів), які загинули, померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва.

16:03:32 08.07.2024

До уваги платників податків

Для зручності листування з контролюючими органами Головного управління ДПС у Кіровоградській області пропонує скористатися листуванням через електронний кабінет платника податків.

16:02:36 08.07.2024

Декларування доходів громадян: як відобразити у декларації доходи від операцій з продажу рухомого та нерухомого майна

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує , що відповідно до підпункту 164.2.4 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається, зокрема, частина доходів від операцій з майном, розмір якої визначається згідно з положеннями статтей 172 та 173 ПКУ.

16:00:00 08.07.2024