Публічна інформація

ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ВІД ПРОДАЖУ ВЛАСНОЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ

З урахуванням змін, внесених до Податкового кодексу України, з 01 січня 2022 року   не оподатковуються  податком на доходи фізичних осіб  доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, для ведення:

15:34:59 25.01.2022

Застосування РРО та/або ПРРО платниками єдиного податку

Саме з 01 січня 2022 року закінчується перехідний період (пункту 61 підрозділу 10 Розділу ХХ «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Податкового кодексу України) і застосування РРО та/або ПРРО платниками єдиного податку другої-четвертої груп стане обов’язковим.

15:30:57 25.01.2022

З 01 січня 2022 року стартує кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року

Обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно:

15:27:42 25.01.2022

Сімейний патронат – нова форма працевлаштування

20 січня 2022 року фахівцями Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості проведено засідання клубу для жінок на тему «Сімейний патронат – нова форма працевлаштування» з метою  інформування   безробітних  про такий  вид  зайнятості .

16:39:30 20.01.2022

Застосування РРО/ПРРО

Державна податкова служба України повідомляє, що з 01.01.2022 набирають чинності положення абзацу четвертого пункту 61 підрозділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України згідно з якими фізичні особи - підприємці, що перебувають на спрощеній системи оподаткування, а саме – платники єдиного податку ІІ - IV груп, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО) для здійсненні розрахункових операцій.

16:13:11 21.12.2021