A A A K K K
для людей із порушенням зору
Устинівська селищна рада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Публічна інформація

Як подати податкову декларацію про майновий стан і доходи?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до п. 49.3 ст. 49 Податкового Кодексу України (далі – Кодекс) платник податків самостійно обирає спосіб подачі податкової декларації про майновий стан  і доходи (далі – податкова декларація):

09:43:27 01.04.2024

Оподаткування нецільової благодійної допомоги, на яку не поширюється право отримання податкової соціальної пільги

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року.

15:20:58 20.03.2024

Які податкові пільги з ПДВ поширюються на підприємства, що займаються благодійною діяльністю і спонсорством?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що згідно з п.п. 197.1.15 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) звільняються від оподаткування ПДВ операції з надання благодійної допомоги, зокрема безоплатне постачання товарів/послуг благодійним організаціям, утвореним і зареєстрованим відповідно до законодавства, а також надання такої допомоги благодійними організаціями набувачам (суб’єктам) благодійної допомоги відповідно до законодавства про благодійну діяльність та благодійні організації.

15:20:50 20.03.2024

Чи переноситься право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року на наступні податкові роки?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, якщо платник податку на доходи фізичних осіб до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

15:18:01 20.03.2024

Роз’яснення з питань оподаткування спадщини та подарунків

Устинівська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області надає роз’яснення що оподаткування спадщини (подарунків) залежить від ступеня споріднення спадкоємця та спадкодавця а також від резидентського статусу цих осіб. Зокрема, об’єкти спадщини, успадковані членами сім’ї спадкодавця першого та другого степенів споріднення (батьками, чоловіком, дружиною, дітьми (в тому числі усиновленими), рідними братами, сестрами, бабою, дідом) оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб. Дохід у вигляді вартості успадкованого майна, який оподатковується за нульовою ставкою податку, звільняється від оподаткування військовим збором.   

15:17:56 20.03.2024

Реалізація на території громади пілотного проєкту імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини

Виконуючим обов’язки начальника Кропивницького районного сектору  №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Кіровоградській області Віктором ПІНЧУКОМ проведено робочу зустріч начальником служби у справах дітей Устинівської селищної ради Аліною БАСАЙ, щодо  реалізації пілотного проєкту імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини.

10:41:41 19.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь