Публічна інформація

Експериментальний проєкт: безкоштовне профнавчання для ветеранів та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Ви учасник бойових дій чи особа з інвалідністю внаслідок війни? Бажаєте отримати нову професію чи підвищити власну кваліфікацію та успішно повернутися до професійного життя? Візьміть участь в експериментальному проєкті з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Для цього пропонуємо скористатися інфографікою, що нижче, та зробіть декілька кроків до професійної самореалізації.

14:28:31 10.01.2024

Власна справа з Дією! Спрощено умови надання грантів єРобота для ветеранів

Учасники та учасниці бойових дій, люди з інвалідністю внаслідок війни, а також їхні дружини або чоловіки можуть отримати фінансування від держави на розвиток власного бізнесу. Подавайте заяву на єРобота в кілька кліків на порталі Дія.

15:38:08 27.12.2023

Разом долаємо бар’єри: усе про працевлаштування осіб з інвалідністю

Конфедерація роботодавців України розробила за сприяння Міжнародної організації праці практичний посібник для роботодавців «Працевлаштування осіб з інвалідністю», який має на меті кращу інтеграцію осіб з інвалідністю на робочі місця.

15:36:01 27.12.2023

Прийом заявок до участі у грантових програмах продовжено: створюй та розвивай власний бізнес

Продовжується прийом заявок за програмами "Власна справа" та "Грант для ветеранів та їх подружжя"! Не зволікайте! Не втрачайте можливість створити або розвинути власну справу!

09:42:10 25.12.2023

Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію«Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

09:41:38 25.12.2023