Публічна інформація

Які зміни відбулися у законодавстві з питань видачі ваучерів внутрішньо переміщеним особам?

Право на отримання ваучера мають, серед іншого, внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи. Це врегульовано ст. 30 Закону України “Про зайнятість населення”. Процедурні питання видачі ваучерів врегульовані Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207 (далі – Порядок).

09:19:28 25.12.2023

Долучайтеся до експериментального проєкту та станьте професіоналом своєї справи

Нещодавно стартував експериментальний проєкт з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

09:16:22 25.12.2023

Долучайтеся до експериментального проєкту та станьте професіоналом своєї справи

09:15:36 25.12.2023

Більше 17 тисяч українців уже отримали ваучер на навчання

Вже понад 17 тисяч українців скористалися можливістю безкоштовно отримати ваучер та здобути нову професію або спеціальність. Подати онлайн заявку на отримання ваучера можна прямо зараз https://voucher.dcz.gov.ua/ Опрацювання заявки здійснюється протягом 3 робочих днів.

09:07:02 25.12.2023

Безпека дітей в інтернеті: поради кіберполіції

Комп’ютерні віруси та онлайн-шахраї — не єдина небезпека, що чекає на підлітків в інтернеті. Також діти можуть натрапити в мережі на так звані челенджі, які спонукають до агресивної поведінки у відношенні оточуючих, а також групи суїцидальної направленості.

15:19:34 21.12.2023